Bitcoin

”Bitcoin Almanın Tam Zamanı!”

Weiss Ratings: Bitcoin alabilirsiniz.

Weiss Ratings araştırmasına göre Bitcoin almanın tam zamanı bugün olabilir. İddialar, kripto para birimlerinin bir süre sonra tekrar yükselecek olduğunu, 3.000 dolar seviyesine yakın olan Bitcoin’in ise kripto para fiyatlarının en dip seviyesi beklentisi olan 3.000 dolara yakın olması dolayısı ile alınabilir seviye olduğunu gösteriyor. Henüz, Bitcoin fiyatının ne kadar süre düşmeye devam edeceği bilgisinin piyasada kimseler tarafından bilinmiyor olması ve fiyatların sürekli olarak gerileme beklentisinin olmasından ötürü yatırımcıların bu süreçte biraz sabırlı hareket etmesi, alım için de çok uzun süre beklememesi önerilmekte.

Weiss Ratings: Hemen Alınabilir

Weiss Ratings araştırmasında kripto para birimi Bitcoin‘i hemen almanın yatırımcılar açısından gelecekte en iyi fiyata Bitcoin sahip olduklarını belirtebilecek oldukları bir fiyat olacak. Henüz, Bitcoin fiyatı hakkında yıl sonu beklentisinin 15.000 dolara kadar yüksek, 1.000 dolara kadar düşebilece olduğu yönünde olmasından dolayı yatırımcılar bir süre dikkatli hareket ederse kayıpları daha az olabilir.

  • Weiss Ratings araştırmasının doğruluğu konusunda %100 doğruluk bilgisi verilmiş değil. Yatırımcılar sadece kripto para birimleri konusunda dikkatli davranmalılar.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
bitcoin.news
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu