Bitcoin

Bitcoin Almanın Zamanı Mı, Satmanın Zamanı Mı?

Alım zamanı mı, satım mı?

Bitcoin almanın veya satmanın zamanı mı değil mi, sorusuna yanıt arayan milyonlarca insan var.  Bitcoin almak isteyen veya almak isteyip kararsız kalan milyonlarca yatırımcı, kripto para birimlerinin gelecek 3 ay içerisindeki fiyatının ne kadar olacak olduğunu merak ediyor ve 3 ay sonra Bitcoin fiyatının tekrar en yüksek seviyelerine doğru geri dönüş yapıp yapamayacak olduğu hakkında merak içerisinde analistlerden yardım bekliyor. Yatırımcılar kripto para fiyatlarından çok, gelecek yıl sonuna kadar neler olacak olduğunu merak ettiklerinden dolayı, fiyatların bu yılın sonuna kadar tekrar 4.000 dolar seviyesinin altını görmemesi için alımların ve satımların dengeli olmasını ve piyasadaki fiyatların tekrar düşmemesini istiyor.

Bitcoin beklentileri aşamayacak

Bitcoin alım yapmanın zamanı olabilecek fiyat 4.000 dolar seviyesi olarak görülmüyordu. Fiyatların yükselmesi ile bu seviyede alım yapılmasının gelecekte kazançlı çıkmak konusunda alım yapılabilecek olduğunu belirten analistler var. Bu fiyattan alım yapıp yapmamak veya satış yapıp beklemek ise yatırımcıların kendi tercihlerine kalmış olan bir konu.

Bu içerik bir yatırım tavsiyesi veya önerisi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu