BitcoinHaberler

Bitcoin Almaya Devam Edeceğiz Diyen Saylor’a Peter Schiff’ten Yanıt: Bu Adam Çıldırdı!

Peter Schiff, MicroStratagey CEO'sunu eleştirdi.

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, MicroStratagey CEO’su Michael Saylor’un Bitcoin ile ilgili açıklamalarını twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla eleştirdi.

MicroStratagey CEO’su Saylor, Bloomberg ile yaptığı röportajda, Bitcoin’in hükümetler, bankalar, finans kurumları ve yatırımcılar tarafından alınıp tutulacağını ve kabul edileceğini söyledi.

Saylor ayrıca MicroStratagey olarak 10 yıl içinde Bitcoin’lerini satmayacaklarını belirterek “mümkün olduğunca çok fazla Bitcoin almak istiyoruz ve almaya da devam edeceğiz “dedi.

Röportajın devamında şirketin sahip olduğu Bitcoin’leri uzun vadeli plandan ayrılıp daha erken satıp satmayacağı sorulduğunda Saylor; şirketin Bitcoin’leri sonsuza kadar elinde tutmasını umduğunu belirtti.

Bitcoin eleştirmeni olarak bilinen Schiff, şirketin CEO’su Saylor’ın sözlerini Bitcoin’i mezara götüremeyeceğini söyleyerek eleştirdi ve Saylor’un bu kadar Bitcoin maximalisti olmasını itham etti.

Schiff’in eleştirilerine sesiz kalmayan Saylor ; Mısır firavununun mezarından çalınan altını ile ilgili makale yayınlayarak Schiff’e misilleme yaptı.

Bu twitter atışmasından sonra birçok Bitcoin destekleyicisi ise Bitcoin’in geleceğe taşınabileceği ve torunlarına kalabileceği yorumlarında bulunarak Saylor’u desteklediler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu