fbpx
Haberler

Bitcoin Altını Geçemeyecek

Altın ve Bitcoin.

Bitcoin ile altın arasında devam eden rekabet olduğunu iddia eden kripto para analistleri, kısa vadede veya uzun vadede altının yerine Bitcoin’in geçemeyecek olduğunu belirtiyor.

Altın yatırımının hep değerli olduğu ve değerli kalacak olduğunu açıklayan analistler, Bitcoin’in ise dünyada henüz çok yeni olan yeni doğmuş yatırım aracı olduğunu açıklıyor. Bitcoin’in altına rakip olması hakkında yatırımcıların beklentisini düşük tutmalarını öneren kripto para analistlerine göre yatırımcılar kısa ve uzun vadede kripto para yatırımları ile ilgili altına rakip olacağını düşünerek hareket etmek yerine mevcut kripto para fiyatlarına göre hareket etmeliler.

Bitcoin ve altın arasında devam eden tartışmalı rakip olma sürecinin sonucunda çok uzun yıllar sonrası kazananın Bitcoin olmasına ise imkansız olmadığı kripto para analistlerinin belirttiği bir detay.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box