Haberler

Bitcoin Altını Geçemeyecek

Altın ve Bitcoin.

Bitcoin ile altın arasında devam eden rekabet olduğunu iddia eden kripto para analistleri, kısa vadede veya uzun vadede altının yerine Bitcoin’in geçemeyecek olduğunu belirtiyor.

Altın yatırımının hep değerli olduğu ve değerli kalacak olduğunu açıklayan analistler, Bitcoin’in ise dünyada henüz çok yeni olan yeni doğmuş yatırım aracı olduğunu açıklıyor. Bitcoin’in altına rakip olması hakkında yatırımcıların beklentisini düşük tutmalarını öneren kripto para analistlerine göre yatırımcılar kısa ve uzun vadede kripto para yatırımları ile ilgili altına rakip olacağını düşünerek hareket etmek yerine mevcut kripto para fiyatlarına göre hareket etmeliler.

Bitcoin ve altın arasında devam eden tartışmalı rakip olma sürecinin sonucunda çok uzun yıllar sonrası kazananın Bitcoin olmasına ise imkansız olmadığı kripto para analistlerinin belirttiği bir detay.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu