AltınBitcoinHaberler

“Bitcoin Altın’ın Piyasa Değerini Geçerek 1 Milyon Dolara Ulaşacak! BTC = Altın 2.0”

Immutable Holdings CEO'sunun açıklamalarını aktardık.

Kanadalı blockchain şirketi Immutable Holdings kurucusu ve CEO’su Jordan Fried, Kitco News ile yaptığı röportajda Bitcoin’in tüm madeni paralar çıkarıldığında 1 milyonluk fiyat hedefine ulaşacağını düşündüğünü söyledi.

Fried, Bitcoin’in altının ikinci sürümü olduğunu ve bir gün altının yaklaşık 10 trilyon dolarlık piyasa değerini aşacağını ifade etti.

Immutable CEO’su Fried, Bitcoin’i “Altın 2.0” olarak tanımladıktan sonra yukarı yönlü yükseliş potansiyeline sahip olduğunu belirtti ve ekledi:

Aslında Bitcoin’in yeni nesil altın olduğu düşünüldüğünde, Bitcoin altının piyasa değerinin iki katına çıkacak ve 20 trilyon dolara veya daha fazlasına ulaşacak. Bu da 21 milyona yakın madeni paranın çıkarılması halinde 1 milyon dolarlık bir madeni para anlamına geliyor.

Fried, Bitcoin’de öngördüğü bu artışın sebepleri olarak Bitcoin’in sınırlı arzının olmasını ve artan benimsenmeyi gösteriyor.

Bu bağlamda diğer kripto paralardaki arzın da sınırlı tutulması gerektiğini belirten Fried, geleceğin ekonomisinin kripto para birimleri olduğunu ve merkez bankalarının para basma işlemini durdurması gerektiğini söyledi.

Fried ayrıca Bitcoin’in internet zenginliğini arttırmada öncü olduğunu ve ilerleyen zamanlarda Bitcoin ve kripto para birimlerinin günümüz fiat paranın yerini alacağını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu