BitcoinHaberler

Bitcoin Ana Temalı Film Beyazperdede

Bitcoin Ana Temalı Film Beyazperdede kendine yer bulacak.

Bitcoin Ana Temalı Film Beyazperdede kendine yer bulacak. Çağımızın en büyük yatırım araçlarından biri olarak nitelendirilen ancak, devlet tarafından takip edilememesi, kontrol ve denetim altında tutulamaması nedeniyle önyargı ile yaklaşılan bir yatırım aracı olan Bitcoin, bilindiği üzere geçtiğimiz yıllardaki dağılma sürecinden toparlanma sürecine geçmiş durumda. Güçlenerek yükseliş trendine girmeye başlayan Bitcoin gibi kripto para birimleri hakkında oluşan önyargıyı kırmak ve Bitcoin’in hikayesini anlatmak amacıyla geçtiğimiz günlerde Crypto isminde bir film vizyona girdi. Suç ve gerilim temalı bir film olan Crypto filmi, 12 Nisan Cuma Akşamı New York’ta vizyona girdi. Kripto paraları konu alan ilk film olan Crypto, yolsuzluk ve dolandırıcılık olaylarının gırla yaşandığı bir hadiseyi konu alıyor. John Stalberg’in yönettiği filmde silah kaçakçılığının, para aklama olaylarının nasıl yaşandığı ele alınıyor.

Crypto Filmi Üzerine İnceleme

Vizyona girmesinin hemen ardından eleştirmenlerin radarına giren Crypto filmi, oldukça sert ve olumsuz eleştiriler ve değerlendirmeler almış durumda. Filme oldukça ağır eleştirilerde bulunan analizciler, Crypto filmi yönetmeni ve senaristi John Stalberg’in Bitcoin gibi kripto para birimleri konusunda geniş bilgi sahibi olmadan film çektiği görüşünde birleşiyor. Stalberg ise filmi için gelen eleştirileri olgunlukla karşılayarak bir dizi açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda eleştirmenleri saygı duyduğunu belirten Stalberg, aslında filmin adını başlarda İade olarak belirlediğini, ancak bunun klişe olduğunu düşünerek Crypto olarak değiştirdiğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu