coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin Analisti, BTC İçin Ayı Piyasası Dip Fiyatı ve 1 Milyon Dolar...

Bitcoin Analisti, BTC İçin Ayı Piyasası Dip Fiyatı ve 1 Milyon Dolar Fiyatı İçin Beklediği Tarihi Paylaştı

Kripto para analisti PlanC, yaptığı açıklamasında Bitcoin'i değerlendirdi ve BTC fiyatına dair tahminlerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü kripto para analisti PlanC, kısa süre önce yaptığı bir açıklamada Bitcoin’in gelecekteki yörüngesine ilişkin görüşlerini paylaştı. Analist, doğru perspektiften bakıldığında Bitcoin’in yolunun beklendiği gibi ilerlediğine inanıyor.

PlanC birkaç ilgi çekici gözlemde bulundu:

  • 2024’ün sonunda, Power Law Desteği (Güç Yasası Desteği, tarihsel taban) MicroStrategy’nin Bitcoin başına mevcut maliyet tabanını aşacak.
  • 2026’nın sonunda, mevcut Bitcoin fiyatını aşacak.
  • 4 yıllık döngü devam ederse, Power Law Desteğine göre bir sonraki ayı piyasası dibi Eylül 2026 ile Ocak 2027 arasında 67.000 ila 74.000 dolar arasında olabilir.

PlanC ayrıca, bir sonraki ayı piyasasının dip desteğini güçlendirmek için çok önemli olabileceğine inandığı, yakın zamandaki yakın aralıklı fiyat hareketinin önemini de vurguladı. Bu, analiste göre Bitcoin’in daha yüksek zaman dilimindeki büyüme modelleriyle uyumlu.

İlgili Haber  Solana Geliştiricisi, "Büyük Haber Geldi" Dedi, SOL'de Çığır Açacağını İddia Ettiği Gelişmeyi Açıkladı

Analiste göre Bitcoin Power Law Desteği son 15 yıldır sağlamlığını koruyor. Aralarında 2020 çöküşü, Luna çöküşü ve FTX skandalının da bulunduğu çok sayıda zorluğu atlattı.

PlanC analizini cesur bir tahminle sonuçlandırdı. Analiste göre Power Law Desteğinin devam ettiğini varsayarsak, bunlar bekleyebileceğimiz en düşük fiyatlar olacak. PlanC, 2037 sonrasında, güç yasası desteğinin 1.000.000 doların üzerinde olacağını tahmin ediyor.

TradingView, kripto para birimleri ve özellikle BTCUSD gibi varlıklarla ilgilenen işlem yapan bireyler ve yatırımcılar için bir grafik bazlı platformdur. Bu platform, piyasaları analiz etmek, güncel finansal haberlerin yakın takibinde olmak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir ortam sunar. Kripto para kullanıcıları, TradingView’in sunduğu gelişmiş araçlar ve çeşitli veri seçenekleriyle piyasa araştırmalarını daha detaylı yapabilirler. Detaylı sembol grafiklerinin yanı sıra, bilhassa ekonomik takvimin nasıl kullanacağına dair geniş bir veri yelpazesine de erişebilirler. Platform ayrıca kullanıcıların farklı stratejilerine uygun olarak daha kapsamlı veri setleri sunarak onlara destek olmayı amaçlar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları