Haberler

Bitcoin Aramaları Ne Kadar?

Bitcoin aramaları ile ilgili yapılan araştırmalar sonucunda bu yılın başından itibaren düşüş yaşamaya başlayan anahtar kelime aramalarında sona gelindi. Kullanıcıların Bitcoin aramalarında %75 oranında düşüş yaşandığı doğrulandı. Aramalarda yaşanan düşüş ile ilgili ise Bitcoin fiyatlarında yaşanan düşüşler hedef gösteriliyor. İddialara göre Bitcoin fiyatlarında yaşanan bu düşüş dolayısı ile yatırımcı ve yeni kullanıcıların arama yapmadığı ve kripto paralara olan ilgisini %75 oranında olmasa da büyük oranda kaybettikleri belirtilmekte.

Kripto para dünyasında dikkat çeken haberleri ve diğer konuları ise belirli internet siteleri üzerinden takip eden kullanıcıların direkt Bitcoin araması yapmaması buna bağlanıyor. Kullanıcılar arama yapmadıkça hali ile Bitcoin yatırımcılarının da fazlası ile endişe duyduğu ve kripto paralarda yaşanan bu düşüş durumundan memnun olmadıkları belirtiliyor.

Dünya Devleri Kripto Paraları İstemiyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarının reklamlar vermesine rağmen büyük şirketlerin kripto paraların olmasını istemedikleri, Microsoft, Apple ve diğer şirketlerin buna karşı önlemleri sıra sıra alıyor. Şirketlerin bu anlamda önlemler alması ve Google gibi devler tarafından reklamların engellenmesi Bitcoin’e vurulan bir darbe.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu