BitcoinHaberler

Bitcoin Aramaları Rekor Kırıyor!

Fiyat rekorunun ardından aranma hacminde rekor düzeyde artış yaşandı.

‘Bitcoin’ kelimesinin aranma hacminde son yılların en güçlü rekoru bugün kırıldı. ABD, Avrupa, Asya ve Ortadoğu bölgesi dahil tüm dünyada Google’da en çok aranan kelimeler arasına son 24 saat içerisinde ‘Bitcoin’ kelimesi eklendi.

Yatırımcılar ve yatırımcı olmayan çok sayıda insan ‘kripto para – Bitcoin – altcoin’ kelimelerini ararken, aranma hacminde %200’ü aşan oranda artış gözlemlendi.

Rekor Kırılması Etkili Oldu

Normal zamanlarda %200 daha az aranan Bitcoin’in bugün diğer kripto para birimleri ile birlikte çok büyük oranda aranma hacmi artışı görmesinin tek sebebi olarak rekor kırılması gösteriliyor.

İlgili Haber
Kripto Para Nasıl Alınır? - Binance TR Kullanım Rehberi

Çoğu insan ‘Bitcoin nasıl satın alınır?’ sorusuna yanıt için bu aramayı yaparken, bazı kimseler ise Bitcoin’in rekor kırıp kırmayacağı sorusuna aradıkları yanıtı bulmak için aramaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu