Bitcoin

Bitcoin Artarken, Bankacılar Boş Durmuyor

Dünyada bankacılık sektörü sürekli olarak gelişen bir sektör. Dünyanın her ülkesinde insanlara hizmet sunan bankalar ellerinde bulunan paraları daha fazla değerlendirmek ve daha iyi hale getirmek için yoğun bir çaba harcarken ABD bankalarından hemen sonra gelişmiş ülkelerin bankaları para üzerine para basıyor. Almanya’da bankalar son günlerde biraz krizde olmasına rağmen AB geneline bakıldığında bankacılık alanında pek fazla problem olmadığı görülüyor.

AB ülkelerindeki bankaların faiz oranları genel olarak düşük olmasının yanında Türk bankalarına oranla çok ama çok daha uygun faizler ile kredi vermeleri ve daha fazla esnek seçenek sunmaları Türkiye’de bankacılık sektörünün temellerinin banka sahipleri ve hissedarları adına iyi olduğunu gösterirken, vatandaş adına kötünün kötüsü olduğunu rahat bir şekilde ortaya koyabilen gerçeklerden sadece bir tanesi.

Bankacılar Bitcoin Alıyor

Bankacılar ellerinde bulunan paraları daha iyi değerlendirmek adına Bitcoin’den yana tercihlerini kullanmaktalar. Dünyanın en büyük kripto para forumlarında bankacıların kripto paralar konusunda yorumları oldukça olumlu. Bankacı kişilerin Bitcoin’e bakış açısının ise ”çok fazla rekor beklenmemesi, al  ve sat işlemlerine dikkat edilmesi” ile kazançların çok daha yüksek olabilecek olduğu yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu