BitcoinHaberler

Bitcoin Artışa Geçebilir

Bitcoin Artışa Geçebilir. Bitcon'in 14 Nisan Pazar günü biraz yükselişe geçtikten sonra, Bitcoin düşmeden önce 5200 dolar seviyesine yaklaşmayı başarmıştı.

Bitcoin Artışa Geçebilir. Bitcon’in 14 Nisan Pazar günü biraz yükselişe geçtikten sonra, Bitcoin düşmeden önce 5200 dolar seviyesine yaklaşmayı başarmıştı. Geçen hafta BTC’yi aşağı seviyelere çeken ve 5000 ABD doları seviyesine geri gönderen bir önceki düşüşün dalgalanmanın sonunu işaretlediği görünmekte ve artık piyasalar önemli direnç seviyelerine girmeden önce tırmanmaya daha fazla önem vermekte.

Ne Yapılmalı?

Analistler Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda yükselmeye devam edeceklerini söylemekte. Çünkü Bitcoin, öngörülebilir gelecek için yukarı doğru yükselişine yardımcı bir parabol modeli oluşturdu. Yazım sırasında, Bitcoin 5077 dolarlık şu anki fiyatı ile yaklaşık %1,6 oranında düşüşle işlem görmekte. BTC bir haftalık en yüksek seviyesinden 5.000 doların altına düştü. 5.400 doların Bitcoin’e karşı güçlü bir direnç seviyesi olduğu bilindiğinden, BTC’nin bu seviyenin üzerine çıkması için önemli miktarda alım hacmi gerekmekte. Fundstrat Global Advisors başkanı, Tom Lee kısa süre önce Market Watch’la konuştu ve ifadelerinde yakın gelecekte neyin Bitcoin’in daha fazla yükselmesine neden olabileceği anlattı ve şu sözlerini ekledi: ”Bitcoin kısa sürede 7000 dolar seviyesine dalgalanabilir.” Tom Lee BTC’nin bu yıl bir noktada 10 bin doların üzerine çıkmasını beklemekte olduuğnu söyledi. 2019, şu ana kadar kripto para piyasası için olumlu bir yıl olduğunu kanıtladı. Analistler ve yatırımcılar arasındaki aynı fikirler, devam eden aynı piyasası nihayetinde sonuçlandığı için, pazarların bu yıl önemli kazanımlar getirmesi yönünde ön görülmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu