Bitcoin

Bitcoin asıl rekorunu 2019 yılı sonunda kırabilir

Bitcoin fiyatı ile ilgili beklentiler bu sene sonunda geçen sene sonunda olduğundan farksız olarak bir rekor kırması yönünde. Tarihi olarak rekor kırıp kırmayacak olduğu hala merak konusu olan Bitcoin’in ne zaman rekor kıracak olduğu veya tarihi rekor kırıp kırmayacak olduğu konusu merak edilirken, yatırımcıların gelecek birkaç aylık süre içerisinde 20 bin doların daha üzerindeki tahminlerin gerçek olup olmayacak olduğu son derece merak ediliyor.

2018 yılı sonu için tahminler 20 bin dolar ve 26 bin dolar arasında iken, 2019 yılı ile ilgili iddialar şimdiden konuşulmaya başlandı. İddialara göre 2018 yılı sonu ile 2019 yılı sonu arasında 50 bin dolar seviyesinin aşılması söz konusu olabilir.

Araştırmalar bunu gösteriyor

Araştırmalar her sene sonunda Bitcoin fiyatının daha fazla rekor kırabilecek olduğunu ve daha fazla güçlenebilecek olduğunu gösteriyor. Bununla ilgili yapılan araştırmaların ne kadar doğruluk payı var bu sene ve gelecek 2 sene sonrasında yaşanacak fiyat performansına bağlı olarak değişecektir. Burada en önemli detay, ne kadar fiyat artışının ne zaman ve ne kadar süre içerisinde olduğudur.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu