binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin bayram sonrası büyük artış yaşayabilir

Bitcoin bayram sonrası büyük artış yaşayabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatlarının Kurban Bayramı’ndan hemen sonra büyük artışlar yaşayabilecek olduğu tahmin ediliyor. Birçok yatırımcının bayram sonrası yatırım yapmak için bekliyor olması ve kripto paralar konusunda bayram süresi boyunca artışlar olmayacağından, bayram sonrası ise büyük artışlar yaşanabilecek olduğundan emin olduğu iddiası ortalığı ve havayı daha fazla kızıştırmakta.

Yatırımcıların bayram sonrasında Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından daha fazla yatırımlarını Bitcoin’den yana tercih edecek olmaları ve Türkiye’den toplu yatırımların yapılacak olmasının ani artışlar yaşanmasında etkili olması bekleniyor. BTC fiyatına yansıması beklenen bu artışların tüm altcoinleri de etkileyecek ve olumlu bir artış yaşanmasında etkili olacak bir artış bekleniyor.

Bitcoin ne kadar artacak?

BTC fiyatının ne kadar artacak olduğunu bilebilmek mümkün değil. Beklentilerin bugün ortalama olarak 13.000 dolar veya 18.000 dolar olabildiği üzere 12.000 doların altında olabildiği durumlar olabiliyor. 9.000 dolar beklentisinin ise bayram sonrasında en iyi ihtimalle beklenen rakama yakın bir seviye olduğunu tahmin etmek güç değil. BTC fiyatının bazı etkenlere bağlı olarak değişecek olduğu unutulmamalı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail