fbpx
Bitcoin

Bitcoin Bazı Borsalarda 3.585 Dolara Düştü!

Bitcoin fiyatındaki değişimler 3.500 dolara doğru gidiyor.

Bitcoin fiyatı bazı kripto para borsalarında 3.585 dolar seviyesine kadar düştü. Bir süre önce 4.000 doların üzerini görmesi ile yatırımcılarına mutlu anlar yaşatan kripto para biriminin bugün tekrar düşüşe geçmesi, yatırımcılar açısından çok büyük moral bozukluğuna sebep oldu. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin %9 oranlarını aşması ve bugün akşam saatlerinde tekrar 3.600 dolar seviyesinin altına düşmesi dolayısı ile yatırımcılar piyasadaki yatırımlarını çekmeye başladı. Bitcoin Cash sahiplerinin düşüşleri yakından izlediğini belirttiği piyasa ortamında, yatırımcıları bekleyen dip fiyat beklentisine bugün gidilecek olan yolun ve fiyat engellerinin aşılabilecek olduğu tartışılmaya başladı.

Bitcoin 3.000 Dolar Mı Olacak?

Bitcoin fiyatının 3.000 dolara düşüp düşmeyecek olduğu konusunda henüz belirli bir beklenti yok. Sadece beklentilerin 3.000 dolar ve altına gerileyebilecek olduğu yönünde olması ve fiyatının düşmesi ile gelecek yıl ortasına kadar yükselmeyecek olduğu ve 2018 yılı sonunda veya 2019 yılı ilk çeyreğinde en düşük fiyat seviyesini görebilecek olduğu belirtiliyor. Yatırımcılar açısından kripto para birimlerinin ne kadar süre değerini koruyabileceği ve piyasada ne kadar süre ilgi göreceğini kendi fiyat dengesi belirleyecek.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
CMC / Binance

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box