Haberler

”Bitcoin Bebek” Şimdiden 1 BTC Bağış Topladı!

ABD'de bir aile 6 Ocak doğumlu bebeklerinin gelecek 20 yılını garanti altına almak istedi.

ABD’de The Times gazetesine ilan veren Izabella Bowles isimli 6 Ocak tarihinde doğan bebeğin ailesi, bebeklerinin geleceğini ”çok düşündüklerini” bebeklerinin gelecekte iyi bir üniversite eğitimi alması için bugünden bağış toplamaya başladıklarını ve bunu Bitcoin ile yaptıklarını açıkladı. Kimliklerinin ortaya çıkmasını pek istemeyen aile, bebeklerine yapılacak olan her bağışın gelecekte Izabella Bowles için üniversite eğitimi giderlerinde kullanılacak olduğunu ve Izabella Bowles’in hayatının daha iyi olması için yardımcı olacak olduğunu açıkladı.

İlk değil

Gazeteye ilan vererek Bitcoin ile bağış isteyen ilk aile Izabella Bowles değil, daha önce benzer olaylar yaşanmıştı ve bu kişilerin bu bağışları bebekleri için harcayıp harcamayacak oldukları ve böyle bir bebeğin olup olmadığını doğrulamak mümkün olamayabiliyor. Aile, tüm parayı bebeklerinin üniversite eğitimi için harcayacak olduklarını ve bebeklerine iyi bir eğitim hayatı sunmak için bağışa ihtiyaçları olduğunu iddia ediyor. Izabella Bowles için ilk günlerden 1 BTC değerinde bağış toplanmış bile. The Times ve diğer gazetelerde gelecekte buna benzer haberler görmek mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu