binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin beklenenden daha düşük kalabilir

Bitcoin beklenenden daha düşük kalabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ile ilgili beklentiler bu sene içerisinde 25.000 dolar seviyesine kadar yükselmesi yönünde iken, yatırımcıların bu sene sonunda beklentileri bugünle beraber yaşanan düşüşler sonrasında daha fazla geriledi. Analistler yıl sonunda ortak beklentinin 25 ila 30 bin dolar olabilecek olduğunu düşünürken, bazı analistler ise bunun tam tersinin olacağını ve 12.000 dolar seviyesinde kalabilecek olduğunu düşünüyor.

Bazı yatırımcılar bugün 35.000 TL seviyesine gerilemesinden dolayı yatırımlarını satmak zorunda kaldıklarını belirtirken, bazıları ise satış yapmanın pek fazla mantıklı olmadığını ve elde tutulan kripto paraların bu yıl sonuna kadar en azından %40 oranında artış olabilecek olduğunu düşünüyor.

Yatırımcılara bu şekilde düşündüren neden ise kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerin bir süre sonra tam tersi olarak yükselişe geçebilecek olduğu ve bu yükselişlerin daha fazla kar ve kazanç getirebilecek olduğu düşüncesi olduğu paylaşılıyor.

Düşüş sürüyor

BTC fiyatında ise durmaksızın bir düşüş yaşanmaya devam ediyor. Bugün gün içerisinde 35.000 TL seviyesine kadar gerileyen BTC’nin gelecek birkaç günlük sürede gerilemeye devam etmesi durumunda daha büyük sorunlar ve daha fazla yatırımcı kaybı ile sonuçlanacak olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail