Haberler

Bitcoin Beklentileri Tekrar Düştü!

Bitcoin fiyatında 3.800 dolara kadar düşüş yaşandı ve gerileme süresi boyunca yatırımcılar tekrar endişeye kapıldı.

Bitcoin beklentilerinin düşmesine sebep olan gelişmeler yaşandı. 4.000 doları geçerek 4.200 doları bulan Bitcoin, 24 saatlik süre içerisinde tekrar geriledi ve 4.000 dolar seviyesinin altına düştü. Fiyatın düşmesi sonrasında yatırımcılar geri ne zaman yükseliş olacağını değil, artık ne kadar sürede ne kadar kayıplar yaşayacak olduklarını tekrar hesap etmeye başladılar. Fiyatların düşmesinden en fazla etkilenen yatırımcı profili ise daha önce rekor seviyede iken alım yapanlar olurken, 2.000 dolar seviyesinden alım yapanların yakı zamanda satış yapmayı düşünüyor olması ve fiyatın yükselmesinden değil, düşmesine yönelik beklentileri oluşması endişe yaratıyor.

Neden düşüyor sorusu

Bitcoin tekrar 3.800 doların altına gerileyerek dip fiyat beklentisini tekrar açmış oldu ve fiyatın düşmesi ile yeni piyasaya giren yatırımcıları derinden yaraladı. Fiyatların düşüş göstermesine bağlı olarak 3.800 dolardan sonraki hamlenin 3.500 dolar olabildiği yönünde endişeler var. 3.500 dolar seviyesinden sonra beklenti ise 2.500 dolara kadar gerileyebilecek olduğu yönünde oldukça düşük bir fiyat yönünde olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu