Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Bir Düştü, Bir Yükseldi Yatırımcılarını Korkuttu!

Bitcoin Bir Düştü, Bir Yükseldi Yatırımcılarını Korkuttu!

Takip et

Kripto para birimlerinin değeri giderek artarken, binlerce insan gece saatlerinde büyük bir endişe yaşadı. Bitcoin fiyatının düşmesinden endişe eden bazı kripto para yatırımcıları son dönemde yaşanan bazı gelişmelerden dolayı Bitcoin satın almak yerine satmayı daha fazla tercih etmeye başladı.

Bunun sonucu olarak bugün gece saatlerinde yaşanan satış hamlesinde balinaların parmağı bulunduğu tahmin ediliyor olsa da kripto para pazarı kısa süre içerisinde 700 doları aşan değer kaybetti ve bunun işlem hacmi piyasa değerine yansıması 1 milyar dolar seviyesinde oldu. Altcoin yatırımcıları kısa süre içerisinde bu düşüşlerin etkisinden kurtulmak isterken, bir anda tekrar yükselişe geçen Bitcoin, yatırımcılarına kısa vadede beklenmedik bir artış yaşattı. Bitcoin’in bu kadar kısa süre içerisinde düşüp yükselmesi yine bazı yatırımcıları zarara uğratırken, panik yapmayıp bekleyen Bitcoin yatırımcıları bu sürede hiçbir kayıp yaşamadılar.

Bitcoin fiyatındaki ani değişimler kripto para birimi yatırımcılarını endişeye sürüklemekte ve bunun sonucunda kripto para birimlerinin değeri büyük oranda gerilemekte veya kısa süreli dengesizlikler oluşup piyasada hacim ve fiyat düşüşlerine sebep olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları