Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Blender Kapandı, Bitcoin'ler İçeride Hapis Kaldı!

Bitcoin Blender Kapandı, Bitcoin’ler İçeride Hapis Kaldı!

Takip et

Bitcoin Blender platformunu Türkiye’de pek duyan olmayabilir. ABD’de de bir Binance kadar bilinen bir kripto para platformu değildi. 30 Mayıs’ta yapılan uyarıda Bitcoin Blender kapanacak olduğunu duyurduktan sonra kapandı ve hemen ardından kısa bir süre tanındı ve kullanıcılar içeride kalan Bitcoin’lerini çekemediklerini iddia ettiler.

Popüler internet ağı Reddit’te yapılan paylaşımlarda platformun kapanması ile beraber kripto paralarını çekemedikleri ve Bitcoin Blender yetkililerine ulaşmaya çalıştığını iddia eden insanların sayısında büyük oranda bir patlama yaşandı. Bitcoin’lerini çekemedikleri için Bitcoin Blender platformunun açılması ve kısa süre izin verildikten sonra tekrar kapanması çağrısında bulunan bazı Bitcoin Blender kullanıcıları bu konuda kendilerinin platform tarafından mağdur edildiklerini ve bu mağduriyetin giderilmesi gerektiğini açıkladılar.

Platform hakkında yakın zamanda bir açıklama yapıp yapmayacak olduğu hakkında bilgi bulunmuyor olsa da yakın zamanda tekrar bir açıklama yapılması beklenmekte. Birçok kullanıcının parasının içeride kalması yeni bir gasp vakasını tetiklemiş olabilir ve bu kripto para sektöründe ciddi bir tepki çekebilir. Bitcoin yatırımcıları platformdan bir açıklama bekliyorlar.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları