BorsaHaberlerKripto Para

Bitcoin Borsaları Zor Günlere Hazır Mı? Borsalara Olan Güven Azaldı

Kripto para birimi borsalarının düşen kripto para fiyatlarından ve bu dönemde gösterdikleri kötü performanstan sonra ciddi oranda değer kaybetme riski bulunuyor.

Kripto para birimi borsaları bu dönemde zorlu günler geçiriyor. Giderek daha fazla yatırımcı borsadan çekiliyor ve ellerindeki tüm varlıkları satma yoluna gidiyor. Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının sayısında yaşanan düşüşün sebepleri yatırımcıları piyasada zorluyor ve sonucunda ise güvensizlik ortaya çıkıyor.

Ayrıca özellikle son zamanlarda ani düşüş ve yükselişlerde kripto para borsalarının altyapılarının hala çok yetersiz olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Öyle ki düşüş anlarında hemen hemen dünyanın bütün borsalarında bir takım sorunlar, takılmalar, çökmeler ve erişim problemleri yaşandı.

Çin, ABD ve Avrupa’da yaşanan corona virüs vakalarının Bitcoin ve altcoin konusunda soru işaretlerine sebep olduğu, özellikle yatırımcıların bu nedenle döviz varlıklara rekor alım talebi gösterdikleri belirtiliyor.

Kripto para birimi borsalarının ise bu dönemde ciddi kar kayıpları yaşamaları, öngörü ve beklentilerinin tutmayacak olduğu düşünülmekte. Binance ve diğer borsaların bu durumdan daha fazla etkilenmesi beklenirken, küçük borsaların iflasa gidebileceği öngörülmekte.

Ayrıca borsalardaki altyapı yetersizliği ile beraber birçok yatırımcı, varlıklarını tuttuğu kripto para borsalarını gözden geçirmeye ve daha güvenilir olanları tercih etmeye başlamış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu