coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, 6 Altcoin İşlem Paritesi İçin Sıfır Ücret Promosyonu Başlattı!

Bitcoin Borsası Binance, 6 Altcoin İşlem Paritesi İçin Sıfır Ücret Promosyonu Başlattı!

Binance borsası altı önemli spot ve marjin alım satım çifti için sıfır ücretli alım satım promosyonu başlattığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve katma değer sağlamak için stratejik bir adım atarak, altı önemli spot ve marjin alım satım çifti için sıfır ücretli alım satım promosyonu başlattığını duyurdu.

Binance, Altı FDUSD Spot ve Marjin İşlem Çifti İçin Sıfır Ücretli İşlem Promosyonunu Tanıttı

Binance kullanıcıları, 8 Aralık 2023 saat 03:00’ten itibaren geçerli olmak üzere ve bir sonraki duyuruya kadar devam edecek şekilde, aşağıdaki alım satım çiftleri için sıfır maker  ücretinden yararlanabilecek.

BNB/FDUSD, DOGE/FDUSD, ETH/FDUSD, LINK/FDUSD, SOL/FDUSD ve XRP/FDUSD.

Promosyon, 8 Aralık 2023 saat 03:00’ten bir sonraki duyuruya kadar uzanan bir geçerlilik süresine sahip olup, kullanıcılara bu ücretsiz ticaret fırsatından yararlanmaları için yeterli zaman sağlamaktadır.

Daha da önemlisi, sıfır ücretli alım satım promosyonu yalnızca spot alım satım için geçerli olmayacak, aynı zamanda belirtilen çiftler için marj alım satımını da kapsayacak.

İlgili Haber  İngiliz Milletvekilleri Dijital Poundla İlgili Endişelerini Dile Getirdiler

Binance kullanıcıları, promosyonlu spot ve marjin alım satım çiftleri hakkında ayrıntılı bilgiye özel bir sayfadan erişebilir.

Promosyon dönemi boyunca, seçilen bu çiftlerdeki işlem hacmi VIP kademe hacmi hesaplamasına ve varsa Likidite Sağlayıcı programlarına dahil edilmeyecek.

Ayrıca, bu işlem çiftleri BNB ücret indirimlerinden, ücret iadelerinden veya diğer ücret ayarlamalarından veya promosyonlarından yararlanamayacak.

Kullanıcıların, promosyon döneminin sona ermesinin ardından standart işlem ücretlerinin eski haline getirileceğini unutmamaları önemlidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail