binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Sözleşme Değişimini Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Sözleşme Değişimini Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, bu altcoinin kontrat değişimini desteklediğini duyurdu ve geçiş öncesinde kullanıcılara ayrıntılar paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, yaklaşan Lisk (LSK) kontrat değişimini desteklediğini duyurdu ve geçiş öncesinde kullanıcılar için önemli ayrıntılar paylaştı.

Binance Lisk (LSK) Kontrat Takası Desteğini Duyurdu

Lisk (LSK) için sözleşme değişimi, 21 Mayıs 2024 saat 05:00’ten itibaren eski LSK tokenlarının tüm para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alındığını görecek.

Kullanıcıların, eski LSK tokenlarını yatırma ve çekme işlemlerinin bu olaydan önce tamamen işlenmesi için yeterli zaman ayırdıklarından emin olmaları çok önemlidir.

Binance, kullanıcılarına spot alım satım, marjin alım satım, vadeli alım satım ve Binance Earn hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli alım satım ve yatırım hizmetlerinin kontrat değişim sürecinden etkilenmeyeceği konusunda güvence vermektedir.

İlgili Haber  Milyarder Kripto Boğası Mike Novogratz, Bitcoin, Ethereum ve Solana İçin Fiyat Kehanetini Açıkladı

Binance, etkinliğe dahil olan kullanıcılar için gerekli tüm teknik gereksinimleri yönetecek ve kullanıcıları için geçiş sürecini basitleştirecektir. Daha fazla bilgi için kullanıcıların Lisk proje ekibinin resmi duyurusuna başvurmaları tavsiye edilir.

Sözleşme takası sırasında, tüm eski LSK tokenleri 1:1 oranında yeni LSK tokenleri ile değiştirilecek ve kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlanacaktır.

Ancak, etkinliğin tamamlanmasının ardından eski LSK tokenlarının yatırılması ve çekilmesi Binance platformunda artık desteklenmeyecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail