binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizMilyarder Kripto Boğası Mike Novogratz, Bitcoin, Ethereum ve Solana İçin Fiyat Kehanetini...

Milyarder Kripto Boğası Mike Novogratz, Bitcoin, Ethereum ve Solana İçin Fiyat Kehanetini Açıkladı

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, yaptığı açıklamasında Bitcoin ve genel kripto para piyasasının geleceğini değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dijital varlık finans hizmetleri şirketi Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, Bitcoin’in en azından mevcut çeyrekte 55.000 ila 75.000 dolar arasında nispeten dar bir işlem aralığında kalacağını öngördü.

Novogratz firmanın ilk çeyrek sonuçlarının açıklanmasının ardından bir konferans görüşmesi sırasında şunları söyledi:

“Kriptoda konsolidasyon aşamasındayız. Bitcoin, Ethereum ve diğer her şey, ayrıca Solana konsolide olacak. Bu ne anlama geliyor? Bir sonraki koşullar, bir sonraki piyasa olayları bizi daha yükseğe taşıyana kadar muhtemelen 55.000 ila 75.000 dolar arasında bir yerde anlamına geliyor.”

İlgili Haber  Bitcoin'de 9.2 Milyar Dolarlık Mt. Gox Depreminde Yeni Gelişme Var!

Novogratz, “4. çeyrek ve 1. çeyrekte çok fazla olumlu etki yaşadık” dedi ve ekledi:

“Bence bu çeyrekte, belki de önümüzdeki çeyrekte, ekonomi nihayet yavaşladığı için FED faiz oranlarını düşürmeye başlayana ya da seçimleri atlatana kadar muhtemelen bu noktadayız ve bence seçimler kripto düzenleme ortamına öyle ya da böyle bir netlik getirecek.”

Novogratz, geleneksel finansta kriptonun benimsenmesinin tüm hızıyla devam ettiğini ve sektöre olan ilginin yeniden arttığını, bunun da borç verme gibi faaliyetlerdeki artıştan anlaşıldığını söyledi.

Novogratz, “İnsanlar bize uzun bir süre için teminatsız kripto ödünç vermeye istekli, bu altı ay önce olmadı ve şimdi oluyor,” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail