binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'de 9.2 Milyar Dolarlık Mt. Gox Depreminde Yeni Gelişme Var!

Bitcoin’de 9.2 Milyar Dolarlık Mt. Gox Depreminde Yeni Gelişme Var!

Yıllardır alacaklılarının Bitcoin'lerini geri almayı beklediği iflas durumundaki Mt. Gox borsasından yeni bir haber var.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Reddit’te paylaşılan son güncellemelere göre, bir zamanlar dünyanın en büyük Bitcoin borsası olan Mt. Gox, 142.000 Bitcoin (BTC), 143.000 Bitcoin Cash (BCH) ve 69 milyar yen tutarındaki varlıklarını alacaklılarına dağıtmaya hazırlanıyor.

Son gelişmede, MtGox’un Kraken BTC ve Bitcoin Cash ödeme API arayüzleri, “ödemenin hazırlanmaya başladığı” şeklinde güncellendi. Söz konusu güncelleme dün yapıldı.

Dağıtımın 31 Ekim 2024 tarihinden önce gerçekleşmesi bekleniyor.

2011’de hacklenen ve 2014’te iflasını ilan eden Tokyo merkezli borsa, ABD’li savcıların geçen yıl iki Rus vatandaşını borsa sunucularına girmek için gizli planlar yapmakla suçlamasından bu yana mercek altında.

İlgili Haber  Fon Yöneticisinden İnanılması Güç Açıklama: "Solana Fiyatı 400 Dolara Yükselebilir, İşte Sebebi"

Arkham Intelligence’a göre, iflas eden platform şu anda yaklaşık 9.2 milyar dolar değerinde 137.892 BTC tutuyor. Önceki belgeler Mt Gox’un Bitcoin Cash ve itibari para da tuttuğunu ortaya koymuştu ki bunların bir kısmı alacaklılara iade edilmişti.

Tasfiye sürecini denetleyen kayyum, alacaklıların 31 Ekim’e kadar temel, ara ve erken toplu ödemeleri almayı beklemeleri gerektiğini belirtti. Bununla birlikte, kilit bir soru varlığını sürdürüyor: alacaklılar kripto paralarını satarak Bitcoin’in piyasa değeri üzerinde potansiyel bir baskı oluşturacak mı?

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail