binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFon Yöneticisinden İnanılması Güç Açıklama: "Solana Fiyatı 400 Dolara Yükselebilir, İşte Sebebi"

Fon Yöneticisinden İnanılması Güç Açıklama: “Solana Fiyatı 400 Dolara Yükselebilir, İşte Sebebi”

Kripto fon yöneticisi Merkle Tree Capital'in Baş Yatırım Sorumlusu Ryan McMillin, yaptığı açıklamasında Solana fiyat tahmininde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para fon yöneticisi Merkle Tree Capital’in Baş Yatırım Sorumlusu Ryan McMillin’e göre, Solana’nın Kasım ayındaki ABD seçimleri sırasında, seçim temalı memecoin dalgasına bağlı olarak 400 dolara yükseleceği tahmin ediliyor.

Adlarını son iki ABD başkanının birbirine karıştırılmış versiyonlarından alan Solana merkezli iki altcoin, Jeo Boden ve Donald Tremp, bu tahminde etkili oldu. Bu memecoinler, Solana’nın bu Perşembe günü işlem hacminde Ethereum’u geçmesine yardımcı oldu.

“Memecoinler boğa piyasasının derinliklerine doğru ilerleyecek” diyen McMillin, bu iki altcoinin önümüzdeki aylarda aktif olarak işlem göreceğini öne sürdü. Bu memecoinlerin yükselişi, eski ABD Başkanı Donald Trump’ın şimdiye kadarki en güçlü kripto desteğiyle ve mevcut Başkan Joe Biden’ın geçen hafta kripto yanlısı bir tasarıyı veto etme tehdidiyle aynı zamana denk geldi ve böylece kripto paraları bir seçim meselesi haline getirdi.

Analiste göre bu haberin etkisiyle Solana’da yaşanan dalgalanmanın, yatırımcıların yıllar boyunca kesintilerle gölgelenen blockchain’e olan güvenini yeniden tesis etmesi bekleniyor. McMillin, “Memecoinler gülünç ve kısa vadeli spekülatif bir araç olsa da, gerçek dünya varlıklarının tokenizasyonu gibi daha sürdürülebilir diğer kullanım durumlarının önünü açıyor” diye ekledi.

İlgili Haber  Tether-XRP Savaşında Yeni Gelişme: Ripple CEO'su Brad Garlinghouse Geri Adım Attı

Şu anda Solana, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolardan hala uzakta, 136 dolar civarında işlem görüyor. Ancak McMillin’e göre, artan işlem hacmi Solana ağı için gerçek bir stres testi işlevi gördü.

Ayrıca analist, ABD Hazinesi ekonomiyi güçlendirmek için adımlar attıkça Solana’nın fiyatının piyasaya giren daha fazla likidite ile destekleneceğini öne sürdü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail