Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlere Yeni Altcoin Pariteleri Eklediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlere Yeni Altcoin Pariteleri Eklediğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance, hem Cross Margin hem de Isolated Margin alım satım seçeneklerine yeni alım satım çiftleri ekledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, hem Cross Margin hem de Isolated Margin alım satım seçeneklerinde yeni alım satım çiftleri sunarak tekliflerini genişletmeye devam ediyor.

Kripto Para Borsası Binance, Marjin İşlemlere Yeni Altcoin Çiftleri Ekledi

Bu hamle, kullanıcılara daha çeşitli alım satım fırsatları ve marjin pozisyonlarını yönetmede daha fazla esneklik sağlamayı amaçlıyor.

Cross Margin cephesinde Binance, platformuna birkaç yeni alım satım çifti ekledi. Yatırımcılar artık COMBO/USDT, SUI/TUSD ve TUSD/BUSD çiftlerinde işlem yapabilecek.

Bu çiftlerin eklenmesi, kullanıcıların farklı piyasaları keşfetmesi ve potansiyel olarak çeşitli alım satım fırsatlarından yararlanması için yollar açıyor.

Cross Margin ticareti, kullanıcıların tüm hesap bakiyelerini pozisyonları için teminat olarak kullanmalarına olanak tanıyarak onlara daha fazla kaldıraç ve ticaret stratejilerini güçlendirme olanağı sağlıyor.

İlgili Haber
Son Dakika: SEC, Binance US'in Varlıklarını Dondurmak için Geçici Kısıtlama Emri İstiyor!

Yeni Cross Marjin çiftlerine ek olarak Binance, özellikle COMBO/USDT olmak üzere yeni bir İzole Marjin çifti de tanıttı.

İzole Teminat ticareti, kullanıcılara hesap bakiyelerinin belirli bir kısmını bireysel pozisyonlar için teminat olarak tahsis etme seçeneği sunar.

COMBO/USDT’nin hem Cross Margin hem de Isolated Margin’e dahil edilmesi, Binance’te marjin alım satımı için mevcut olan varlık yelpazesini genişletir.

Yatırımcılara, büyüme potansiyeli ve piyasa fırsatları barındıran bir kripto para olan COMBO ile marjin alım satımı yapma fırsatı sunar.

İster Cross Marjin ister Isolated Marjin aracılığıyla olsun, marjin alım satımı, yatırımcıların pozisyonlarını büyütmelerine ve potansiyel olarak karlarını maksimize etmelerine olanak tanır. Ancak bu işlemler son derece risklidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay