coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlerine Bir Stablecoin Ve Bir Altcoin Eklediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Marjin İşlemlerine Bir Stablecoin Ve Bir Altcoin Eklediğini Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, marjin ticareti için iki yeni varlık eklediğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, marjin ticareti için iki yeni varlık eklediğini duyurdu. Duyuruya göre borsa, Cross Margin’e yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak CTSI’yi ve İzole Margin’e USDP’yi ekledi.

Binance Cross Margin’e CTSI’yi ve İzole Margin’e İse USDP’yi Ekledi

Cross Margin, yatırımcıların mevcut tüm fonlarını marjin olarak kullanmalarına olanak tanıyan bir marjin ticaret moduyken, Isolated Margin, yatırımcıların her bir işlem çifti için marjinlerini izole etmelerine olanak tanıyarak likidasyon riskini azaltır.

CTSI, geleneksel programlamayı blok zincirine getirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir platformdur.

Hesaplamaları zincir dışında çalıştırmak için yan zincirleri kullanır ve geliştiricilerin karmaşık ve ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

CTSI’nin Cross Margin’deki ödünç alınabilir varlıklara eklenmesi, yatırımcıların artık tokenı diğer kripto para birimlerini ödünç almak için teminat olarak kullanabileceği anlamına geliyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance'den İki Altcoin İçin TRY Paritesi Duyurusu Geldi!

Öte yandan USDP, ABD dolarının değerine sabitlenmiş bir stabilcoindir. İzole Marjine eklenmesi, yatırımcıların artık USDP’yi teminat olarak kullanarak kaldıraçla işlem yapabileceği anlamına gelir.

Bu, yatırımcıların karlarını potansiyel olarak artırmalarına olanak tanır, ancak aynı zamanda kayıp risklerini de artırır.

Binance, son aylarda marjin alım satım tekliflerini hızla genişleterek yeni varlıklar ve alım satım çiftleri ekledi.

Marjin alım satımı, yatırımcıların kaldıraçla alım satım yapmak için fon ödünç almasına olanak tanıyarak potansiyel olarak karlarını artırır ama aynı zamanda kayıp risklerini de artırır.

Tüm marj ticaretinde olduğu gibi, yatırımcılar dikkatli olmalı ve yalnızca kaybetmeyi göze alabilecekleri fonlarla işlem yapmalıdır. Başlamadan önce marj ticaretinin risklerini ve mekaniğini iyice anlamak da önemlidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail