binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Platformunda Listelediği Kaldıraçlı Tokenlarla İlgili Önemli Bir Değişikliğe Gitti!

Bitcoin Borsası Binance, Platformunda Listelediği Kaldıraçlı Tokenlarla İlgili Önemli Bir Değişikliğe Gitti!

Kripto para borsası Binance, kaldıraçlı tokenler için alım satım ve abonelik hizmetlerini durdurmayı planladığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, ürün tekliflerinde önemli bir değişime giderek kaldıraçlı tokenler için alım satım ve abonelik hizmetlerini durdurmayı planladığını açıkladı.

Bu olay, normal kaldıraçlı hizmetlerin durdurulacağı anlamına gelmiyor. Durdurulacak hizmetler sadece kendinden kaldıraçlı olan BTCDOWN gibi tokenleri etkiliyor.

Binance Kaldıraçlı Token Hizmetlerini Durduracak

Binance tarafından 28 Şubat 2024 tarihinde uygulamaya konulacağı açıklanan karara göre, kaldıraçlı token alım satım ve abonelik hizmetleri aynı gün saat 09:00’da durdurulacak.

Alım satım ve abonelik hizmetlerinin askıya alınmasının ardından Binance, 3 Nisan 2024 tarihinde saat 09:00’da hizmetlerinin sonlandırılması ve kaldıraçlı tokenların listeden çıkarılmasıyla devam edecek.

İlgili Haber  Japonya, Kripto Paralarla İlgili Yeni Bir Düzenlemeyi Parlamentosunda Kabul Etti!

Ayrıca borsa, belirtilen tarihte kaldıraçlı token hizmetlerini desteklemeyi tamamen durduracak.

Etkilenen işlem çiftleri arasında BNBUP/USDT, BNBDOWN/USDT, ETHUP/USDT, ETHDOWN/USDT, BTCUP/USDT ve BTCDOWN/USDT yer alıyor.

Bu kaldıraçlı tokenlar, kripto para birimi fiyat hareketlerine daha fazla ilgi gösteren yatırımcıların dikkatini çekmişti, ancak Binance’in bu hizmetleri durdurma kararı, ürün portföyünde stratejik bir değişime işaret ediyor.

Binance yaptığı duyuruda, kaldıraçlı token hizmetlerini durdurmak için belirli nedenler sunmadı. Ancak bu hamle, borsanın tekliflerini düzene sokma ve temel ürün ve hizmetlere odaklanma yönündeki daha geniş kapsamlı çabalarıyla uyum gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail