binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası Binance.TR'nin Ardından, Bir Büyük Borsanın Daha ''TR'' Versiyonu Faaliyete Geçiyor!

Bitcoin Borsası Binance.TR’nin Ardından, Bir Büyük Borsanın Daha ”TR” Versiyonu Faaliyete Geçiyor!

Dev Bitcoin borsası Türkiye pazarına hitap eden yerelleştirilmiş bir versiyonunun lansmanını kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel genişleme planının bir parçası olarak stratejik bir hamle yapan kripto para borsası OKX, platformunun Türkiye pazarına hitap eden yerelleştirilmiş bir versiyonu olan OKX.TR’nin lansmanını duyurdu.

Kripto Borsası OKX, Artan Talebi Karşılamak İçin Faaliyetlerini Türkiye’ye Genişletiyor

Türkiye’nin kripto alanında önemli bir ilgi ve faaliyet göstermesiyle birlikte OKX Başkanı Hong Fang, ülkenin önemini ve Türk kullanıcılar arasında dijital varlıklara yönelik artan talebi vurguladı.

Hong Fang verdiği bir röportajda “Türkiye bizim için çok önemli ve özel bir pazar. Kriptoların benimsenmesi ve kripto işlem hacmi açısından üst sıralarda yer alıyor, Türkiye’de özellikle servetin korunması için Bitcoin’de değer aramaya yönelik doğal bir eğilim var,” dedi.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası OKX, Bu Altcoini Spot İşlem Platformunda Listelediğini Duyurdu!

OKX.TR, USDT/TRY, BTC/TRY ve ETH/TRY dahil olmak üzere Türk Lirası cinsinden işlem çiftleri sunacak ve yerel müşterilere kripto para birimi ticaretine daha kolay erişim sağlayacak.

Bu hamle, ekonomik sıkıntılar ve çift haneli enflasyon oranı nedeniyle kriptonun birçok kişi için giderek bir can simidi haline geldiği Türkiye için çok önemli bir zamanda geldi.

OKX’in Akbank ve Garanti BBVA gibi büyük Türk bankalarının kripto ile ilgili girişimler başlatması, dijital varlıkların ülkenin finansal ortamında giderek daha fazla kabul gördüğünü ve entegre edildiğini gösteriyor.

Bu durum, Türkiye’nin kripto para birimleri için kapsamlı bir düzenleyici çerçeve oluşturmaya yönelik hazırlıklarıyla da uyumludur.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail