binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerde Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi İçin Güncelleme...

Bitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerde Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi İçin Güncelleme Yapacağını Açıkladı!

Binance, kullanıcıları korumak ve işlem ortamının bütünlüğünü korumak amacıyla çok sayıda vadeli işlem çiftinin güncelleneceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir kripto para türev borsası olan Binance Futures, alım satım tekliflerinde stratejik ayarlamaların sinyalini vererek çok sayıda USDⓈ-M sürekli sözleşmesi için kaldıraç ve marjin kademelerini listeden çıkarma ve güncelleme planlarını açıkladı.

Binance Futures, Birkaç USDⓈ-M Kalıcı Sözleşmenin Listeden Çıkarıldığını ve Güncellendiğini Duyurdu

15 Mayıs 2024 saat 12:00’den itibaren geçerli olmak üzere Binance Futures, USDⓈ-M IDEXUSDT, SLPUSDT ve GLMRUSDT sürekli sözleşmeleri için tüm pozisyonların kapatılmasını ve otomatik uzlaşmaların yapılmasını başlatacak.

Ardından, 16 Mayıs 2024 tarihinde, saat 12:00’de, borsa MDTUSDT ve AUDIOUSDT sürekli sözleşmeleri için benzer işlemleri gerçekleştirecektir. Bu sözleşmeler, uzlaşmaların tamamlanmasının ardından listeden çıkarılacak.

Buna ek olarak, Binance Futures, 8 Mayıs 2024 saat 13:30’dan itibaren geçerli olmak üzere yukarıda belirtilen sürekli sözleşmeler için kaldıraç ve teminat kademelerini ayarlama planlarını açıkladı.

Güncellemeden önce açılan mevcut pozisyonlar bu ayarlamalardan etkilenecektir. Borsa, kullanıcılara potansiyel likidasyon risklerini azaltmak için planlanan güncellemeler öncesinde pozisyonlarını ve kaldıraçlarını önceden ayarlamalarını tavsiye etmektedir.

İlgili Haber  Kripto Para Sektöründe Lider Olmak İsteyen Hong Kong Bir Yeniliğe Daha İmza Attı!

Bu değişiklikler ışığında, kullanıcıların otomatik tasfiyelerden kaçınmak için açık pozisyonlarını listeden çıkarma tarihlerinden önce kapatmaları gerekmektedir.

Ayrıca Binance Futures, etkilenen sözleşmeler için belirli tarihlerden itibaren yeni pozisyon açılmasına kısıtlamalar getirmiştir.

15 Mayıs 2024, 11:30’dan itibaren kullanıcıların IDEXUSDT, SLPUSDT ve GLMRUSDT USDⓈ-M sürekli sözleşmeleri için yeni pozisyon açmasına izin verilmeyecektir.

16 Mayıs 2024 saat 11:30’dan itibaren MDTUSDT ve AUDIOUSDT USDⓈ-M sürekli sözleşmeleri için yeni pozisyon açılamayacaktır.

Binance Futures tarafından yapılan bu stratejik ayarlamalar, kripto para türevleri piyasasının dinamik yapısını yansıtmakta ve gelişen düzenleyici gerekliliklere uyum sağlarken kullanıcılar için alım satım koşullarını optimize etmeyi amaçlamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail