binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Bitcoin Borsası Binance, Yeni Bir Listeleme Duyurusu Yayınladı!

Popüler kripto para borsası Binance, platformunda listeleyeceği yeni bir altcoini blogundan kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kullanıcılarına daha fazla alım satım seçeneği sunmak ve genel alım satım deneyimlerini iyileştirmek amacıyla Binance, birkaç yeni alım satım çiftinin eklendiğini ve Binance Spot’ta spot emirlerinin kullanılmaya başlandığını duyurdu.

Binance Alım Satım Tekliflerini Genişletiyor ve Binance Spot’ta Yeni Alım Satım Botu Hizmetlerini Tanıtıyor

Binance, 17 Mayıs 2024 saat 11:00’den itibaren aşağıdaki yeni alım satım çiftleri için alım satım işlemlerini başlatıyor:

ARKM/USDC, AR/USDC, BB/USDC, CRV/USDC ve PEOPLE/USDC.

Bu hamle, platformdaki mevcut alım satım seçenekleri listesini çeşitlendirmeyi ve Binance Spot kullanıcılarının gelişen ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Buna ek olarak Binance, yeni eklenen alım satım çiftleri için Trading Bot hizmetleri sunarak kullanıcılara spot emirleri verme fırsatı sunacak.

İlgili Haber  Popüler Memecoin, Blockchain Ağında Yaptığı Güncelleme Yaptı! Fiyat Yükselişe Geçti!

ARKM/USDC, AR/USDC, BB/USDC, CRV/USDC ve PEOPLE/USDC için Spot Algo Emirleri aynı tarih ve saatten itibaren etkinleştirilerek yatırımcılara gelişmiş alım satım işlevleri ve otomasyon seçenekleri sunulacak.

Bu yeni alım satım çiftlerinin ve spot algo emirlerinin kullanıma sunulması, Binance’in platformunun özelliklerini ve yeteneklerini zenginleştirmeye yönelik devam eden çabalarının bir parçasıdır.

Binance kullanıcıları, çeşitlendirilmiş alım satım fırsatlarını keşfetmek ve platformdaki alım satım deneyimlerini daha da geliştirmek için bu yeni alım satım çiftlerinden ve spot algo emirlerinden yararlanmaya teşvik ediliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail