binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Memecoin, Blockchain Ağında Yaptığı Güncelleme Yaptı! Fiyat Yükselişe Geçti!

Popüler Memecoin, Blockchain Ağında Yaptığı Güncelleme Yaptı! Fiyat Yükselişe Geçti!

Geliştiriciler, işlemler için bu blok zincirinin kullanımının artmasının token için daha hızlı bir yanma oranıyla sonuçlanacağını vurguladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu (SHIB) meraklıları bugün, SHIB kripto para birimiyle ilişkili merkeziyetsiz borsa (DEX) ShibaSwap’in SHIB token ekibi tarafından geliştirilen bir Ethereum katman 2 çözümü olan Shibarium blok zincirine genişlediğini duyurmasıyla yükselişe geçti.

Shibarium Blok Zinciri Genişledikçe SHIB Daha Kıt Hale Geliyor

Bu hamlenin arkasındaki geliştiriciler, işlemler için Shibarium blok zincirinin kullanımının artmasının SHIB token için daha hızlı bir yanma oranıyla sonuçlanacağını ve nihayetinde dolaşımdaki arzını azaltacağını vurguladı.

Bu duyurunun bir sonucu olarak, SHIB fiyatı son 24 saat içinde %8,8 artarak daha geniş bir piyasa yükselişine uyum sağladı.

Shibarium’da faaliyete geçen ShibaSwap ile kullanıcılar yeni likidite havuzları (LP’ler) oluşturarak yatırımcıların ağ üzerinde token takası yapabilmesini ve likidite sağlayarak işlem ücretlerinden pay alabilmesini sağlıyor.

İlgili Haber  Bitcoin'in Yükselişinde ETF Etkisi! Bitcoin ETF'lerine Milyonlarca Dolarlık Giriş Gerçekleşti!

Son verilere göre, ShibaSwap bugün itibariyle 25 milyon doların üzerinde kilitli tokena sahip ve son 24 saat içinde toplam 1,7 milyon dolarlık işlem hacmi gerçekleşti.

“Shibarium blok zincirinde ne kadar çok işlem gerçekleşirse, protokol o kadar çok baz gaz ücreti yakacak ve bu da SHIB’nin genel yanma oranını etkileyecektir” diyen geliştiriciler, blok zincirinde artan faaliyetin öneminin altını çizdi.

Tokenların kontrol dışındaki bir adrese gönderilerek dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkarılmasını ifade eden bir terim olan yakma, token kıtlığının düzenlenmesinde ve dolayısıyla piyasa dinamiklerinin etkilenmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır.

Bu yazının yazıldığı sıralarda SHIB token 0.0000256 dolar sevilerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail