binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'in Yükselişinde ETF Etkisi! Bitcoin ETF'lerine Milyonlarca Dolarlık Giriş Gerçekleşti!

Bitcoin’in Yükselişinde ETF Etkisi! Bitcoin ETF’lerine Milyonlarca Dolarlık Giriş Gerçekleşti!

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF'ler) günlük net girişlerde önemli bir artış yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler) günlük net girişlerde önemli bir artışa tanık oldu ve Çarşamba günü toplam 302,97 milyon dolar ile 3 Mayıs’tan bu yana en yüksek girişe işaret etti.

Spot Bitcoin ETF’leri 302 Milyon Dolarlık Girişe Tanıklık Ediyor, Fidelity’nin FBTC’si Dalgalanmaya Öncülük Ediyor

SoSoValue’dan alınan verilere göre, Fidelity’nin FBTC’si günlük bazda 131 milyon dolarlık şaşırtıcı bir girişle giriş çeken öncü olarak ortaya çıktı.

Onu yakından takip eden Bitwise’ın fonu ise 86 milyon dolarlık giriş gördü. Ark Invest ve 21Shares’in ARKB’si 39 milyon dolar net giriş elde etti.

Bu arada, Valkyrie, VanEck, Franklin Templeton, WisdomTree ve Invesco/Galaxy Digital tarafından yönetilen ETF’ler toplu olarak mütevazı tek haneli net girişler bildirdi.

İlgili Haber  Önemli Gelişme: Dev Şirket 5.2 Milyar Dolarlık Bitcoin Spot ETF Alımı Yaptığını SEC'e Bildirdi!

Net varlık değerine göre en büyük spot Bitcoin fonu olan Grayscale’in GBTC’si bile Çarşamba günü 27 milyon dolar elde ederek üçüncü net girişini yaşadı. Özellikle, ikinci en büyük fon olan BlackRock hiçbir akış kaydetmedi.

BTC Markets’te kripto analisti olan Rachael Lucas, “Büyük girişler, yatırım danışmanlarının ve hedge fon yöneticilerinin BTC ETF’leri benzersiz bir hedge olarak gördüklerini ve geleneksel varlık sınıflarının sunamayacağı çeşitlendirme avantajları sağladığını gösteriyor” dedi.

Çarşamba günü itibariyle, ABD’deki 11 spot Bitcoin ETF’si toplamda 12,15 milyar dolarlık kümülatif net giriş elde etti. Bununla birlikte, bu ETF’lerin işlem hacmi Mart ayında zirveye ulaştığından beri istikrarlı bir düşüş gösterdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail