binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÖnemli Gelişme: Dev Şirket 5.2 Milyar Dolarlık Bitcoin Spot ETF Alımı Yaptığını...

Önemli Gelişme: Dev Şirket 5.2 Milyar Dolarlık Bitcoin Spot ETF Alımı Yaptığını SEC’e Bildirdi!

SEC'e yapılan bildirime göre dev bir fon yönetim şirketi SEC'e milyarlarca dolarlık Bitcoin Spot ETF alımı yaptığını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

New York merkezli tanınmış ve saygın bir yatırım firması olan Boothbay Fund Management, Bitcoin ETF’lerine yaptığı önemli yatırımları açıkladı. Açıklama, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından en az 100 milyon dolarlık uygun varlığa sahip kurumsal yatırım yöneticileri için üç aylık bir gereklilik olan 13F dosyalama şeklinde geldi.

Dosyalama, Boothbay’ın birkaç Bitcoin ETF’sine önemli yatırımlar yaptığını ortaya koydu. Firmanın sahip olduğu varlıklar şöyle:

BlackRock Bitcoin ETF: 149.803.752 dolar (3.701.600 hisse)

Fidelity Bitcoin ETF: 105.502.000 dolar (1.700.000 hisse)

Grayscale BTC: 69.487.000 dolar (1.100.000 hisse)

Bitwise Bitcoin ETF: 52.258.500 dolar (1.350.000 hisse)

İlgili Haber  Son Dakika: ABD Adalet Bakanlığı, Ethereum Blockchain'ine Saldıran İki Kişiyi Tutukladığını Bildirdi!

Bildirilen tüm 13F pozisyonlarının toplam değeri şaşırtıcı bir şekilde 5,2 milyar dolar. Bu yatırımlarla Boothbay, BlackRock, Fidelity ve Bitwise ETF’lerinin bildirilen en büyük hissedarı olarak ortaya çıktı.

13F dosyalaması büyük yatırım firmaları için çok önemli bir gereklilik. Bu zorunluluk, üç aylık dönemin son günü itibariyle ABD’de işlem gören hisse senetleri, opsiyonlar ve şimdi de BTC ETF’lerindeki varlıklarını açıklamalarını gerektiriyor. Bu zorunluluk finansal piyasalarda şeffaflığı sağlıyor ve yatırımcıların büyük kurumsal yatırımcıların yatırım faaliyetlerini takip etmelerine olanak tanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail