binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriNedirKuCoin Nedir? KuCoin Güvenilir mi?

KuCoin Nedir? KuCoin Güvenilir mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

KuCoin Nedir?

Eylül 2017’de kurulan KuCoin, Seyşeller’deki operasyonel merkeziyle küresel bir kripto borsasıdır.

Kapsayıcılık ve topluluk eylemi erişimine odaklanan kullanıcı odaklı bir platform olarak 700’den fazla dijital varlık sunar ve şu anda 207 ülkedeki 18 milyon kullanıcısına spot alım-satım, marjin alım-satım, P2P itibari para (fiat) alım-satımı, vadeli işlem alım-satımı, ücretsiz otomatik alım-satım botu, sosyal yatırım platformu, borç alma-verme hizmeti ve staking ile ürün ve hizmetler sağlar.

2022’de KuCoin, B Serisi öncesi bir turla 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı. Toplam yatırımları A Turu ile birlikte 170 milyon dolara çıkardı ve toplam 10 milyar dolar değerlemeye ulaştı. KuCoin şu anda CoinMarketCap’e göre en iyi 5 kripto borsasından biri.

Forbes ayrıca KuCoin’i 2021’deki En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklılar için En İyi Kripto Uygulaması seçti.

KuCoin’in “Gem Borsası” olarak bilinmektedir. Yüksek potansiyelli varlıkların satın alınabildiği ilk borsa KuCoin’dir. Özellikle Türkiye’de parasını enflasyondan korumak isteyen ve yüksek getiri elde etmek isteyenler için kripto piyasasının ayı – düşüş dönemlerinde dahi ideal bir alternatif sunar.

KuCoin Güvenilir Mi?

Güvenilir kripto borsası bulmak bir yatırımcı için en önemli konuların başında geliyor. KuCoin’e bakıldığı zaman, şu an Coinmarketcap verilerine ve daha birçok kuruluşa göre dünyadaki en güvenilir ilk 5 kripto para borsası içerisindedir.

KuCoin, 7/24 Türkçe kullanıcı desteğine sahiptir ve Türkçe topluluk kanalları ile Türkiye’deki kullanıcılarına hizmet vermektedir.

KuCoin, 2020 yılına kadar herhangi bir siber saldırıya uğramamıştı. 2020 yılında uğradığı saldırı sonrasında borsa hızlı bir şekilde harekete geçerek, olaydan başarıyla kurtuldu. Özellikle blok zinciri izleme araçlarının kullanımı ve diğer borsalar ile devlet kurumlarıyla yaptığı iş birliği sonucunda çalınan token’ların yüzde 84’ünü geri almayı başardı. Kalan kayıplar ise borsanın kendi sermayesi ve sigorta fonları üzerinden karşılandı. Bu olay karşısında KuCoin’in gösterdiği profesyonel yaklaşım ile platform, müşterilerinin saygısını kazandı ve güvenini tazeledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail