coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası Binance'de Stake Edilen Ethereum Token (BETH) Miktarı Dört Kattan Fazla...

Bitcoin Borsası Binance’de Stake Edilen Ethereum Token (BETH) Miktarı Dört Kattan Fazla Arttı!

DefiLlama verilerine göre, Binance'in BETH olarak bilinen stake edilmiş Ethereum tokenı toplam değeri dört kattan fazla arttı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

DefiLlama verilerine göre, Binance’in BETH olarak bilinen stake edilmiş Ethereum tokenı önemli bir artışla kilitli toplam değeri (TVL) dört kattan fazla artarak 731 milyon dolara ulaştı.

Binance’e Eylül Ayında Ethereum (BETH) için 573 Milyon Dolarlık Giriş Oldu

Borsa tarafından Nisan ayında likit staking tokenının kullanıma sunulması, Ethereum’un proof-of-stake ağına geçişiyle aynı zamana denk geldi. TVL başlangıçta 120 milyon ila 170 milyon dolar arasında değişiyordu.

Ancak bu durum 1 Eylül’de iki işlemden 165 milyon dolarlık bir akışla değişti ve bunu iki hafta sonra 243 milyon dolarlık tek bir işlem izledi. Bu iki örnek dışında, girişlerin tek bir günde 500.000 doları aşmadığını belirtmek gerekir.

Likit stake tokenları Lido, Coinbase ya da Binance gibi platformlarda Ethereum (ETH) stake ederek elde edilen türevlerdir.

İlgili Haber  Binance Vadeli İşlemler, 10x Kaldıraç ile Yeni Bir Altcoini Listeledi!

Stakerlar bu türevleri karşılığında alır ve merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe başka bir yerde kullanılabilecek bir varlığı ellerinde tutarken bir getiri elde etmelerini sağlar.

Etherscan verilerine göre, BETH’in en büyük dört sahibinin hepsi Binance tarafından kontrol edilen cüzdanlardır. Bu durum, Binance’in kullanıcılarının blockchain üzerindeki işlemlerini yansıtıyor olabileceğini gösteriyor.

BETH’in TVL’si, 14 milyar dolara sahip olan Lido stake Ethereum ve Coinbase’in 2 milyar doları gibi platformlardan nispeten daha küçük olsa da, düzensiz girişler, kripto borsasını çevreleyen mevcut düzenleyici belirsizliklere rağmen, belirli bir kuruluşun veya yatırımcının Binance’e önemli ölçüde güven duyduğunu gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları