binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'den Delist Duyurusu Geldi: ''Bu Altcoin Paritesi Marjin İşlemlerden Delist...

Bitcoin Borsası Binance’den Delist Duyurusu Geldi: ”Bu Altcoin Paritesi Marjin İşlemlerden Delist Edildi!”

Kripto para borsası Binance yaptığı bir duyuruda USDⓈ-M ETCBUSD Perpetual Sözleşmesini delist edeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Futures, kısa süre önce yaptığı bir duyurudam USDⓈ-M ETCBUSD Perpetual Sözleşmesini delist edeceğini ve kaldıraç ile marjin kademelerini güncelleyeceğini açıkladı.

Kripto Para Borsası Binance Marjin İşlemlerden ETCBUSD’u Delist Edeceğini Açıkladı

Bu hamlenin 25 Nisan 2023 Türkiye saati ile 12:00’de gerçekleşmesi bekleniyor ve bu tarihten sonra sözleşme artık platformda yer almayacak.

Sözleşmenin delist edilmesi kararı, Binance Futures’ın tekliflerini düzene koyma ve platformun performansını optimize etme çabalarının bir parçası olarak alındı.

USDⓈ-M ETCBUSD Perpetual Sözleşmesi üzerindeki mevcut pozisyonlar kapatılacak ve delist yürürlüğe girmeden önce otomatik bir tasfiye gerçekleştirilecek.

Delist işlemine ek olarak Binance Futures, aynı zamanda bu sözleşme için kaldıraç ve marjin kademelerini de ayarlayacak.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance'ın Son Launchpad Projesi Bu Altcoin Oldu!

21 Nisan 2023 TSİ 15:00’te tarihinde uygulanacak olan yeni kademelerin, yatırımcılara daha fazla esneklik ve daha iyi risk yönetimi seçenekleri sunması bekleniyor.

Ancak, güncellemeden önce açılan mevcut pozisyonların etkileneceğini unutmamak önemlidir.

Potansiyel likidasyondan kaçınmak için, yatırımcılara düzenlemeden önce pozisyonlarını ve kaldıraçlarını ayarlamaları şiddetle tavsiye edidi.

Binance Futures tarafından sağlanan tabloda önceki kaldıraç kademelerinin yanı sıra yeni kaldıraç ve marjin kademeleri de özetleniyor.

Sonuç olarak, Binance Futures’taki USDⓈ-M ETCBUSD sürekli kontratının listeden çıkarılması ve güncellenmesi, kullanıcıların platformdaki alım satım deneyimini geliştirmeyi ve risk yönetimi yeteneklerini optimize etmeyi amaçlamaktadır.

Değişiklikler bazı yatırımcıları etkileyebilecek olsa da, kontrat üzerindeki tüm açık pozisyonlar desteklenmeye devam edecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail