binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Borsası Binance’e Bu Ülkeden Veto!

Bitcoin Borsası Binance’e Bu Ülkeden Veto!

Bitcoin borsası Binance Filipinler'de sorunlarla karşı karşıya kaldı. Filipinler SEC, Binance'in Filipinler'in güvenliğine yönelik bir tehdit olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance çeşitli ülkelerde sorunlarla karşılaşmaya devam ediyor.

Bu noktada Binance son olarak Filipinler‘de bazı sorunlarla karşı karşıya kaldı.

Yerel haber ajansı Nikkei Asia’nın haberine göre Filipinler SEC, Binance’in Filipinler’in güvenliğine yönelik bir tehdit olduğunu söyledi.

Binance’i engellemeye devam edeceğini belirten Filipinler SEC, vatandaşların Binance’in ana web sitesi ve ilgili platformlara erişimini engellemeye devam edeceğini söyledi.

Yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kripto para devi Binance’in Filipinler’deki çevrimiçi varlığını engellemeye devam ediyor.

Bu noktada SEC, 12 Mart’taki toplantısında, bir yatırım ve ticaret platformu sunduğu tespit edilen Binance tarafından kullanılan web sitesi ve diğer web sayfalarının engellenmesine yardımcı olmak için Ulusal Telekomünikasyon Komisyonu’na (NTC) resmi bir talepte bulundu.

Binance, Filipinliler platformlarını kullanarak yatırım ve ticaret faaliyetlerine katılmaya çekmek için sosyal medyada aktif olarak tanıtım kampanyaları yürütüyor. Bir uygulama sürümü ayrıca Google Playstore ve Apple App Store’dan indirilebilir.

Ancak Binance, 8799 Sayılı Cumhuriyet Kanunu veya Menkul Kıymetler Düzenleme Kanunu’nun (SRC) gerektirdiği şekilde SEC’den halktan yatırım istemek veya menkul kıymet alım satımına yönelik bir borsa oluşturmak veya işletmek için bir lisans almadı”

Bir süredir Binance’e karşı olumsuz hamleler yapan Filipinler SEC, daha önce de Binance’in halka menkul kıymet satma veya sağlama hakkı olmadığını belirterek Filipinli yatırımcılara pozisyonlarını kapatmalarını ve yatırımlarını geri çekmelerini tavsiye etmişti.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance'e Bu İki Ülkeden Kötü Haber!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail