binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Borsası Binance’e Bu Ülkeden Yeni Yasak!

Bitcoin Borsası Binance’e Bu Ülkeden Yeni Yasak!

Binance'in 2023 yılından bu yana sorunlar yaşadığı Filipinler, Binance tarafından kontrol edilen uygulamaların sırasıyla Google Play Store ve Apple App Store'dan kaldırılmasını talep etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in 2023 yılından bu yana sorunlar yaşadığı Filipinler‘den yeni bir hamle geldi.

Buna göre Filipinler SEC bugün yaptığı resmi açıklamada, Google ve Apple’a 19 Nisan tarihli ayrı ayrı mektuplar gönderdi. Bu mektuplarda, Binance tarafından kontrol edilen uygulamaların sırasıyla Google Play Store ve Apple App Store’dan kaldırılmasını talep etti.

“Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Filipinler’de erişilebilen uygulama pazarlarında kripto para borsası Binance tarafından işletilen uygulamaların kaldırılması için Google ve Apple ile birlikte çalışıyor.

SEC, Google ve Apple’a gönderilen 19 Nisan tarihli ayrı mektuplarda, Binance.com tarafından kontrol edilen uygulamaların sırasıyla Google Play Store ve Apple App Store’dan kaldırılmasını talep etti.”

SEC Başkanı Emilio B. Aquino mektupta, “SEC, Binance hakkında bazı tespitlerde bulundu ve halkın bu web sitelerine/uygulamalara sürekli erişiminin Filipinlilerin yatırım fonlarının güvenliğine tehdit oluşturduğu sonucuna vardı. Binance ülkenin yasalarını ihlal ediyor. Bu noktada Binance uygulamalarının kaldırılması ve engellenmesinin ülkedeki yasa dışı faaliyetlerin daha fazla yayılmasını önleyeceğini ve yatırım yapan halkı bunun ekonomimiz üzerindeki zararlı etkilerinden koruyacağını düşünüyoruz.” dedi.

Hatırlanacağı üzere Filipinler SEC, halkı Binance’e yatırım yapma ve Binance’i kullanma konusunda uyarmış ve Kasım 2023 gibi erken bir tarihte Binance’in web sitesinin ve Filipinler’deki diğer çevrimiçi varlığının olası engellenmesi üzerinde çalışmaya başlamıştı.

Bu noktada Filipinler SEC, Binance’i engellemeye devam edeceğini belirtiyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance’e Bu Ülkeden Veto!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail