binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance’ten Delist Duyurusu! Üç Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist...

Bitcoin Borsası Binance’ten Delist Duyurusu! Üç Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist Edildi!

Binance, kullanıcıları korumak ve işlem ortamının bütünlüğünü korumak amacıyla belirli spot işlem çiftlerinin delist edildiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, kullanıcılarını korumak ve yüksek kaliteli bir ticaret piyasasını sürdürmek amacıyla, düşük likidite ve işlem hacmi gibi faktörler nedeniyle seçilen spot ticaret çiftlerinin kaldırıldığını duyurdu.

Binance Seçilmiş Spot İşlem Çiftlerinin Kaldırıldığını Duyurdu

Binance, yaptığı son incelemenin ardından 17 Mayıs 2024 tarihinde saat 06:00’dan itibaren geçerli olmak üzere aşağıdaki spot alım satım çiftlerini kaldırmaya ve alım satım işlemlerini durdurmaya karar verdi:

CFX/TUSD, CHESS/BTC ve ORDI/TUSD.

Bu spot alım satım çiftlerinin listeden çıkarılmasına rağmen Binance, kullanıcılarına bu durumun tokenların Binance Spot’taki mevcudiyetini etkilemeyeceği konusunda güvence veriyor.

Kullanıcılar, spot alım satım çiftinin bazını alıp satmaya ve Binance’te bulunan diğer alım satım çiftlerindeki varlıkları teklif etmeye devam edebilir.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Sözleşme Değişimini Destekleyeceğini Açıkladı!

Buna ek olarak Binance, yukarıda bahsedilen spot alım satım çiftleri için Spot Alım Satım Botları hizmetlerini 17 Mayıs 2024 tarihinde saat 06:00’da sonlandıracak.

Kullanıcıların, olası kayıplardan kaçınmak için Spot Trading Bots hizmetlerinin durdurulmasından önce Spot Trading Botlarını güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri önemle tavsiye edilir.

Bu karar, Binance’in kullanıcıları için sağlam ve güvenli bir alım satım ortamı sağlama taahhüdünün bir parçasıdır.

Borsa, en yüksek standartların karşılandığından emin olmak için listelenen tüm spot alım satım çiftleri üzerinde periyodik incelemeler yapmaya devam etmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail