Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası Coinbase İflas Mı Ediyor? Ünlü Analist Uyardı!

Bitcoin Borsası Coinbase İflas Mı Ediyor? Ünlü Analist Uyardı!

Takip et

Kripto paralarla ilgili yaptığı analizlerle dikkat çeken ve BitBoy Crypto’nun kurucusu Ben Armstrong ünlü borsa Coinbase’in iflas edebileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Business Insider’ın haberine göre de Coinbase ABD’deki bağlı kuruluş pazarlama programını geçici olarak durdurdu.

Borsanın gönderdiği ve sızan e-postalarda ABD Bağlı Kuruluş-Pazarlama Programının kripto para piyasasının mevcut koşulları gerekçe gösterilerek 19 Temmuz’da kapanacağını belirtildi.

Gönderildiği iddia edilen e-postada şu ifadeler yer alıyor:”

“Coinbase’in 19 Temmuz Salı günü geçerli olmak üzere ABD’deki Ortaklık Programını geçici olarak kapatacağını size bildirdiğimiz için üzgünüz. Bu kolay bir karar olmadı ve bu kararı mevcut kripto piyasası koşulları nedeniyle aldık.”

Bu geçici kapatma konusunda takipçilerini ve yatırımcıları uyaran Ben Armstrong, Coinbase’in olası bir iflasla karşı karşıya olabileceğini söyledi.

“Coinbase, ortaklık programını kapattı ve CoinBase pro’dan kurtuluyor. Bu durum yakın bir tarihte Coinbase’in sorun yaşayabileceğini gösteriyor.

Coinbase olası bir iflasla karşı karşıya olabilir ve Coinbase iflas ederse, bu daha önce hiç görmediğimiz şekilde kripto para sektöründe bir kırılıma sebep olur.”

Coinbase’in iflas ihtimalinin oldukça düşük olduğunu düşünen Armstrong, ancak Coinbase’le ilgili son birkaç aydır gördüklerimizden sonra hiçbir durumun göz ardı edilemeyeceğini de sözlerine ekledi.

Bilindiği üzere Coinbase’in hisse fiyatları, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 357$’dan yaklaşık %85 ​​oranında düşerek mevcut seviyesi olan 53.79$’a kadar düştü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları