binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası Coinbase'de, Sistem Genelinde Kesinti Yaşanıyor! Borsa 'X' Üzerinden Açıklama Yaptı!

Bitcoin Borsası Coinbase’de, Sistem Genelinde Kesinti Yaşanıyor! Borsa ‘X’ Üzerinden Açıklama Yaptı!

Borsa, ekibinin sorunu ele almak ve normal operasyonları geri yüklemek için aktif olarak çalıştığını doğruladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase sistemde kapsamlı bir kesinti yaşadı ve kullanıcılar platforma erişimde güçlükler yaşadıklarını bildirirken konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Coinbase Sistem Genelinde Kesinti Yaşıyor, Kullanıcı Fonlarının Güvenliğini Sağlıyor

X’te yayınlanan bir duyuruda Coinbase, sistem genelinde devam eden kesintiyi kabul etti ve kullanıcılara teknik zorluklara rağmen fonlarının güvende kaldığı konusunda güvence verdi.

Borsa, ekibinin sorunu ele almak ve normal operasyonları geri yüklemek için aktif olarak çalıştığını doğruladı.

Kesintinin bir sonucu olarak, Coinbase’in web sitesine erişmeye çalışan ziyaretçiler, platformun hizmetlerindeki aksaklıkları gösteren “503 Hizmet Geçici Olarak Kullanılamıyor” uyarısıyla karşılaşıyor.

Bu Coinbase’in teknik zorluklarla ilk karşılaşması değil. Mart ayında borsa, alım satım faaliyetlerinin yüksek olduğu dönemlerde alım satım platformunu etkileyen geçici bir aksaklık yaşamıştı.

İlgili Haber  Tether-XRP Savaşında Yeni Gelişme: Ripple CEO'su Brad Garlinghouse Geri Adım Attı

Kullanıcılar, yanlış hesap bakiyesi gösterimi gibi sorunlarla karşılaştıklarını ve bazılarının bakiyelerinin yanlışlıkla 0 dolar olarak listelendiğini bildirdi.

Mevcut kesintiye rağmen Coinbase, kullanıcı varlıklarını koruma ve platformunun bütünlüğünü sağlama konusundaki kararlılığını vurguluyor.

Borsanın hızlı yanıtı ve sorunu çözmeye yönelik devam eden çabaları, kripto para topluluğu içinde güven ve güvenilirliği sürdürme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Coinbase, sistem genelindeki kesintinin temel nedenini araştırmaya devam ederken, kullanıcılara sabırlı olmaları ve hizmetlerinin durumuna ilişkin borsadan gelen resmi güncellemeleri izlemeleri tavsiye etmelerini tavsiye etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail