binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Coinbase'den 600 Milyar Dolarlık Hamle!

Bitcoin Borsası Coinbase’den 600 Milyar Dolarlık Hamle!

Coinbase Avustralya'nın 600 milyar dolarlık emeklilik sektörünü hedef alan hizmet sağlamayı planlıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Avustralya’ya açılmayı planlıyor.

Bu noktada Coinbase Avustralya’nın 600 milyar dolarlık emeklilik sektörünü hedef alan hizmet sağlamayı planlıyor.

Bloomberg’e konuşan Coinbase Asya-Pasifik Genel Müdürü John O’Loghlen 600 milyar dolarlık emeklilik sektörünün Bitcoin ve kripto paralara olan talebinin hızla arttığını belirtti.

Bu artan talebe Coinbase olarak kayıtsız kalmadıklarını belirten O’Loghlen, hizmetin geliştirilme aşamasında olduğunu söyledi.

Avustralya Vergi Dairesi’nin en son verilerine atıf yapan O’Loghlen, Avustralya’daki kendi kendini yöneten emeklilik fonlarının, Mart 2019’dan bu yana giderek artan oranda kripto para tuttuğunu belirterek son verilere göre fonların kriptoya yaklaşık 1 milyar Avustralya doları (664 milyon ABD doları) yatırım yaptığını söyledi.

“Coinbase olarak müşterilerimize tek seferlik gerçekten iyi hizmet sunacak, bizimle ticaret yapmalarını ve bizimle kalmalarını sağlayacak bir teklif üzerinde çalışıyoruz.

Yeni çalışmamızla bilikte kendi kendini yöneten süper fonlar tek bir tahsisat yapabilir, onu ayarlayabilir ve sonrasında unutabilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail