Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası OKEx Kazandırmaya Devam Ediyor: 20$ ve Ledger Nano S Kazanma...

Bitcoin Borsası OKEx Kazandırmaya Devam Ediyor: 20$ ve Ledger Nano S Kazanma Şansı!

Takip et

Dünyanın en güvenilir borsalarından olan OKEx borsası, Türkiye pazarı için yaptığı yatırımcılarını her geçen gün büyütüyor. Bu kapsamda Türk yatırımcılara bir takım ödüller veren OKEx, sunduğu düşük komisyon oranları ve bünyesinde barındırdığı birçok özellik ile adından söz ettirmeyi başarıyor.

Bitcoinsistemi.com OKEx işbirliği ile aşağıdaki şartları sağlamanız durumunda hem donanım cüzdanı çekilişi hem de 20$ nakit para sizleri bekliyor. Kampanya koşulları ise şöyle:

1.OKEx borsasına bu link ile “https://www.okex.com/join/1/2358813” kayıt olun ve KYC1 aşamasını tamamlayın.

2. Kredi kartı ile 100 dolar ve üzerinde yatırım işlemi yaparsanız anında 10$ BTC kazanırsınız.(Bu link üzerinden: https://www.okex.com/buy-crypto)

3. Herhangi bir kaynaktan -üstte belirtilen kredi kartı işlemiyle ya da doğrudan kripto para göndererek- 100$ ve üzerine tekabül eden kripto parayı OKEx hesabınıza gönderin. Ardından en az 48 saat içerisinde bu parayı çekmeyerek toplamda 100$ ticaret hacmine ulaşın ve 10$ kazanın.

4. Kampanyaya katılanlar arasından 1 kişiye çekilişle Ledger Nano S donanım cüzdanı hediye edilecektir. (Bu şartı sağlamak için 1. maddeyi yaptıktan sonra 2. veya 3. maddelerden birisi kesinlikle yapılmalıdır.)

*Kampanya 7 gün ile sınırlıdır ve bu süre zarfında aşağıda verilen link ile kayıt olan ve şartları yerine getirenler bu haklardan yararlanabilir. (Son gün 28 Eylül)

Link: https://www.okex.com/join/1/2358813

*3. maddedeki hediye kampanya sonunda verilecektir. 4 maddedeki çekiliş 29 Eylül’de yapılacak ve duyurulacaktır..

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları