binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası OKX, Bu Altcoini Spot İşlem Platformunda Listelediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası OKX, Bu Altcoini Spot İşlem Platformunda Listelediğini Duyurdu!

Popüler kripto para borsası OKX, spot işlemler platformunda listeleyeceği yeni altcoini blogundan duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası OKX, SLN/USDT spot işlem çiftini 23 Şubat’ta saat 11:00’de listeleyeceğini ve para yatırma işlevinin aynı gün saat 07:00’de açılacağını duyurdu. Smart Layer (SLN), yenilikçi token standardı ERC-5169 ve TokenScript aracılığıyla yeni bir dijital varlık paradigması üretiyor.

OKX SLN/USDT Spot İşlem Çiftini Piyasaya Sürecek

Smart Layer Network, 23 Şubat günü başlayacak alımlarla birlikte kullanıcılara toplam %2 oranında SLN tokenı dağıtacağını duyurdu.

SLN airdrop uygunluğu, iki kademeli dağıtım sistemine dayanıyor. ilk kademe aktif kullanıcılara ve katkıda bulunanlara açık olacak ve ikinci kademe tüm katkıda bulunanlara bir piyango sistemi aracılığıyla katılma şansı sunacak.

SLN tokenlerinin piyasaya sürülmesi OKX kullanıcılarına daha fazla alım satım seçeneği sunmakta ve Smart Layer Network ekosisteminin gelişimini yeniden canlandırmaktadır.

İlgili Haber  Binance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu!

SLN tokenleri, dijital varlık alanını ilerletmek ve kullanıcılara daha verimli ve güvenli bir alım satım deneyimi sağlamak için tasarlanmış yenilikçi standartlara ve teknolojilere dayanmaktadır.

OKX’in kararı, dijital varlık ticareti alanındaki lider konumunu daha da güçlendiriyor ve kullanıcılara dijital ekonomiye katılmaları için daha fazla fırsat sunuyor.

SLN/USDT spot ticaret çiftinin piyasaya sürülmesiyle birlikte, daha fazla yatırımcının ilgisini çekmesi ve OKX platformuna yeni bir büyüme getirmesi bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail