binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu!

Binance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance, bu altcoinin vadeli işlemlerde listeleneceğini yaptığı duyurusunda kullanıcılarıyla paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Futures, alım satım seçeneklerini çeşitlendirmek ve kullanıcı deneyimini artırmak amacıyla, 21 Şubat 2024 tarihinde saat 13:00’te 50x’e kadar kaldıraçla MAVIA‘yı listeleyecek.

Binance Vadeli İşlemler 50x’e Kadar Kaldıraç Sunan USDⓈ-M MAVIA Sürekli Sözleşmesini Tanıttı

Maksimum +%2,00 / -%2,00 fonlama oranıyla piyasaya sürülecek olan MAVIAUSDT Sürekli Sözleşmesi, her dört saatte bir gerçekleşen fonlama ücreti ödemelerine tanık olacak.

Ayrıca, USDⓢ marjlı vadeli işlemlerde işlem yapan uygun likidite sağlayıcıları, tahmini 14 ila 15 gün boyunca MAVIAUSDT Perpetual Sözleşmesinde gerçekleştirilen işlemler için %0,005 yapıcı ücreti iadesi bekleyebilirler. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi resmi duyuruda bulunabilir.

Binance, fonlama ücreti, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve sürdürme teminatı gereklilikleri gibi faktörler de dahil olmak üzere MAVIAUSDT Sürekli Sözleşmesinin özelliklerini mevcut piyasa riski koşullarına göre ayarlama hakkını saklı tutar.

İlgili Haber  Yapay Zeka Şirketi OpenAI'nin Başlattığı ''AI'' Akımı Bu Altcoinlerin Sert Yükselişine Neden Oldu! İşte Yükselen Yapay Zeka Tokenları!

Çoklu Varlık Modu’nun devreye girmesi, işlem ortamını daha da zenginleştirerek, kullanıcıların geçerli kesintilere tabi olarak çeşitli marj varlıklarını kullanarak MAVIAUSDT Sürekli Sözleşmesine katılmalarına olanak tanır.

Örneğin, Çoklu Varlık Modunun etkinleştirilmesi, kullanıcıların MAVIAUSDT Sürekli Sözleşmesinde alım satım yaparken BTC’yi marjin olarak kullanabilmesini sağlar.

Binance, sunduğu hizmetleri yenilemeye ve genişletmeye devam ederken USDⓈ-M MAVIA Sürekli Sözleşmesinin piyasaya sürülmesi, platformun küresel kullanıcı tabanı için çeşitli ve dinamik alım satım fırsatları sunma taahhüdünde bir başka kilometre taşına işaret ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail