Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası OKX, Bu Tokende Rekor Düzeyde Yakım Gerçekleştirdi!

Bitcoin Borsası OKX, Bu Tokende Rekor Düzeyde Yakım Gerçekleştirdi!

Kripto para borsası OKX yerel tokenı OKB'de 255 milyon dolarlık bir yakım gerçekleştirerek rekora imza attı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin borsası OKX, 21. OKB geri alımını ve yakımını gerçekleştirerek önemli bir kilometre taşına imza attı. Yaklaşık 6,14 milyon OKB tokenı yakılarak 255 milyon dolar gibi rekor bir değere ulaşıldı.

Kripto Para Borsası OKX, 255 Milyon Dolarlık OKB Token Yakımı İle Rekor Kırdı

OKX daha önce dönemsel piyasa koşullarına ve operasyonel performansa bağlı olarak token yakma niyetini açıklamıştı. Ancak borsa bu sürece ilişkin belirli kuralları açıklamamıştı.

Tokenların yakılması, kripto para borsaları tarafından kendi yerel tokenlarının toplam arzını azaltmak ve böylece zaman içinde değerlerini potansiyel olarak artırmak için sıklıkla kullanılan stratejik bir harekettir.

OKX’in son yakma işlemi, sağlıklı bir token ekosistemini sürdürme konusunda önemli görülüyor.

İlgili Haber
ABD'nin New York Eyaleti, Bitcoin Borsalarının Coin Listeleme Ve Delist Etmesine Yeni Kurallar Getiriyor!

OKB, OKX platformuna özgü bir hizmet tokenıdır ve kullanıcılara alım satım ücreti indirimleri, token satışlarına katılım ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli avantajlar ve ayrıcalıklar sağlar.

OKB tokenlarının periyodik olarak yakılması, tokenın kıtlığını ve dolayısıyla potansiyel değerini artırmayı amaçlayan bir uygulamadır.

Bu stratejik hamle kripto topluluğu tarafından yakından izlenmekte ve genellikle borsanın performansının ve piyasadaki konumunun bir göstergesi olarak hizmet etmektedir.

Yakımdan sonra OKB, günlük olarak yüzde 1’lik bir yükseliş ile 43.65 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay