binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası OKX, Bu Ülkedeki Kullanıcılarından Hesaplarını Kapatmalarını ve Fonlarını Çekmelerini İstedi!

Bitcoin Borsası OKX, Bu Ülkedeki Kullanıcılarından Hesaplarını Kapatmalarını ve Fonlarını Çekmelerini İstedi!

OKX, düzenleyici baskılar nedeniyle Hintli kullanıcılardan hesaplarını kapatmalarını ve fonlarını çekmelerini istiyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hindistan’daki kripto para birimlerini çevreleyen sıkılaşan düzenleyici ortam nedeniyle, ikinci en büyük offshore borsa olan OKX, Hintli kullanıcı tabanına bir bildirim yayınladı.

OKX, Düzenleyici Baskılar Nedeniyle Hintli Kullanıcılardan Hesaplarını Kapatmalarını İstiyor

Borsa, Hindistan Maliye Bakanlığı’nın bir birimi olan Mali İstihbarat Birimi’nin (FIU) dokuz yabancı kripto borsasına uyumsuzluk bildiriminde bulunmasından yaklaşık üç ay sonra önemli bir gelişmeye işaret ederek, kullanıcılara 30 Nisan’a kadar hesaplarını kapatmaları ve fonlarını çekmeleri talimatını verdi.

OKX’in talimatı, Hindistan’ın kripto para birimi ortamında faaliyet gösteren offshore borsaların karşılaştığı artan baskının altını çiziyor.

FIU’nun birden fazla yabancı kripto borsasına verdiği uyumsuzluk bildirimi, Hindistan hükümetinin kripto ile ilgili faaliyetler üzerindeki incelemesinin ve düzenleyici çerçevelere bağlılığının açık bir göstergesi olarak hizmet ediyor.

İlgili Haber  Grayscale Bitcoin ETF'lerini Elden Çıkarırken Blackrock ve Fidelity Alım Yapıyor! İşte Son Alım Satım Miktarları!

Bu hamle, küresel çapta artan düzenleyici incelemelerin ortasında borsanın uyumluluk ve mevzuata bağlılık taahhüdüyle uyumludur.

OKX tarafından Hintli kullanıcıların hesaplarını kapatmaları ve 30 Nisan’a kadar fonlarını kullanmaları için belirlenen son tarih, duruma aciliyet katıyor.

Kullanıcılara, hesaplarının sorunsuz bir şekilde kapatılmasını ve öngörülen süre içinde fonların çekilmesini sağlamak için derhal harekete geçmeleri tavsiye edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail