binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinGrayscale Bitcoin ETF'lerini Elden Çıkarırken Blackrock ve Fidelity Alım Yapıyor! İşte Son...

Grayscale Bitcoin ETF’lerini Elden Çıkarırken Blackrock ve Fidelity Alım Yapıyor! İşte Son Alım Satım Miktarları!

Son veriler veriler Bitcoin Borsa Yatırım Fonlarında (ETF'ler) endişe verici bir eğilim olduğunu ortaya koydu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SoSoValue’dan alınan veriler Bitcoin Borsa Yatırım Fonlarında (ETF’ler) endişe verici bir eğilim olduğunu ortaya koydu. 20 Mart, net çıkışların art arda üçüncü gününe işaret ediyor. Verilere göre, yalnızca 20 Mart’ta toplam 261 milyon dolarlık net çıkış kaydedildi.

Bitcoin ETF’leri Üst Üste Net Çıkış Günlerine Tanıklık Ediyor

Çıkışlar açısından başı çeken Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), 386 milyon dolarlık önemli bir tek günlük net çıkış yaşadı. Bu önemli hareket, GBTC’nin şu anda 13,27 milyar dolar gibi şaşırtıcı bir rakama ulaşan toplam tarihsel net çıkışına katkıda bulundu.

Buna karşın, çıkış eğiliminin ortasında, BlackRock ETF IBIT bir aykırı değer olarak ortaya çıktı ve 20 Mart’ta 49,28 milyon dolarlık tek günlük net girişe tanık oldu. Ayrıca Fidelity tarafında 12.9 Milyon dolarlık giriş yaşandı.

İlgili Haber  a16z Yöneticisi, SEC'in Ethereum'a Karşı Gerçekleştirdiği Saldırı Hakkında Konuştu: "ETH Menkul Kıymet Olamaz"

Bu fon akışı, IBIT’in toplam tarihsel net girişini 13,09 milyar dolara yükselterek ETF’ler aracılığıyla Bitcoin’e maruz kalmaya yönelik esnek bir talep olduğunu gösterdi.

Bitcoin ETF’lerinde art arda yaşanan net çıkışlar, kripto para piyasasında belirsizlik ve dalgalanma döneminin altını çiziyor. Yatırımcılar, dalgalanan fiyatlar ve düzenleyici kaygılar nedeniyle pozisyonlarını yeniden değerlendiriyor gibi görünüyor.

GBTC önemli çıkışlar yaşamaya devam ederken, IBIT’e olan akış, yatırımcıların hala alternatif yollarla Bitcoin’e almaya istekli olduğunu gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Zeki

Endişe verici olduğunu füşünüyorsan sat o zaman elindeki varlıkları Sn. Yazar. YTD.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail