Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Borsasından Farklı Bir Yarışma

Bitcoin Borsasından Farklı Bir Yarışma

Takip et

Dev bitcoin borsası Binance yapmış olduğu bir duyuruyla yeni kripto para cüzdan yarışması düzenleyeceğini duyurdu. Ünlü borsa uygulaması Binance’ten yeni bir yarışma duyurusu açıklandı. Yapılan bu duyuruya göre yarışma zamanı için 28.04.2019 ile 04.05.2019 tarihleri arası olarak belirlendi.

Yarışmanın Amacı

Kripto para yeni cüzdan yarışmasının konusunu ise Binance Launchpad’in en yeni ve en son projesi olan Matic Network oluşturuyor. Ancak sadece Binance kullanıcılarına test amaçlı bir ödül programı olarak öne sürülen projede ödül olarak tam 60.000 $’lık MATIC tokeni veriliyor.

Matic Network, “Matic Wallet” ı indiren tüm katılımcılardan 3.000 kullanıcıyı rastgele bir çekilişle seçecek ve ücretsiz MTEST testnet tokenlerini kullanarak basit bir işlem iletecek. Her kazanan kişi yaklaşık olarak 20 $ değerinde MATIC tokeni kazanacak. Kupon kodunu almak ve nasıl katılım yapılacak gibi soruların cevabı etkinlik sayfasından takip edilebiliyor. Binance yarışmayla ilgili olarak yaptığı açıklamada Matic Wallet’in, bir testnet uygulaması olduğu görüşünü belirtiyor.

Bu nedenle cüzdan adreslerinin yer aldığı konumlara herhangi bir token gönderilmemesi gerektiğine dikkat çekiyor. Matic Cüzdanını mobil cihazlar üzerinde App Store veya Google Play’de yükledikten sonra, Binance’taki etkinlik sayfasında yer alan kupon kodunun girilmesi gerekiyor. 20 $ değerindeki ödül, ödül dağıtımı günü içerisinde Binance tarafından belirlenen MATIC token başına bir USD fiyatına bağlı olarak verileceği konuşuluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları